Newsy

"Psy 3. W imię zasad" | Bo to dobra PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW jest!

Stopczyk, co wy tam kupujecie? Bilety!

Franz Maurer powraca, a to oznacza jeszcze więcej kultowych tekstów, męskiego punktu widzenia oraz absolutnie niepodrabialnej maniery Bogusława Lindy. "Psy 3. W imię zasad" to trzecia część serii kultowych polskich filmów sensacyjnych z lat 90. Czasy się jednak zmieniły - czy nowe "Psy" mają szansę powtórzyć sukces dwóch pierwszych produkcji? Pewnie że tak!

Zwiastun rozwiał wszelkie niepokoje fanów - są świetne odzywki, jest luźne usposobienie głównego bohatera. Coraz więcej widzów ostrzy sobie zęby na pierwsze pokazy najnowszego dzieła Władysława Pasikowskiego. Jeśli do nich należycie, to upewnijcie się, że zajmiecie najlepsze miejsca na sali! Już dziś ruszamy z przedsprzedażą biletów na pokazy filmu "Psy 3. W imię zasad" podczas weekendu premierowego (od 17 do 19 stycznia). Kupcie bilety jak najszybciej, bo powrót Franza Maurera odbije się głośnym echem w polskim kinie.

Przed kamerę wrócili Bogusław Linda, Cezary Pazura i Artur Żmijewski jako Franz, Nowy i Wolf. Zobaczymy też kapitana Stopczyka, w którego ponownie wcielił się Edward Linde-Lubaszenko. Sforę trzecich"Psów" zasilą nowe nazwiska - Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych. Premiera filmu "Psy 3. W imię zasad" już 17 stycznia 2020 roku, a Wy kupcie bilety już teraz!