Newsy

Przyjedź na #WszystkoGra Uberem za darmo!

Multikino i Uber przygotowali dla osób, które wybierają się na film #WszystkoGra specjalną akcję! Kup bilety na musical przez stronę www.multikino.pl, pobierz aplikację mobilną Ubera, wykorzystaj kod z zakupu biletów i przyjedź Uberem do Multikina.

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski.

Każdy, kto zakupi przez internet bilety do sieci Multikino na musical #WszystkoGra otrzyma kod upoważniający do przejazdu Uberem za 50 zł.

Akcja obowiązuje w miastach, w których jest Uber i będzie można nim dojechać do Multikina: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kraków.

Z kodu upoważniającego do przejazdu za 50 zł mogą skorzystać tylko nowi klienci Ubera, którzy przyjadą do Multikina na film #WszystkoGra.

Nie jest możliwe przeniesienie niewykorzystanej kwoty kodu dla przyszłych przejazdów. W przypadku gdy przejazd przekroczy wartość kodu, klient poniesie koszt nadwyżki.

Promocja obowiązuje do końca 30.06.2016 r.

#WszystkoGra

#WszystkoGra

Musical Od lat: 12 91 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przyjedź na #WszystkoGra Uberem za darmo!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

zażenowany

zażenowany

29.04.2016, 18:46:23

Ależ się produkujecie przy promocji tego gniota. Sprzedaż biletów skoczy, bo ludzie będą jechali Uberem pod kino, olewali film i szli na miasto. Polski musical. Powinni je zdelegalizować, jak kabarety.