Newsy

Przedsprzedaż PLANETY SINGLI 2!

Ania i Tomek wracają!

W listopadzie Multikinem rządzić będzie komedia romantyczna! I trzeba zaznaczyć, że mówimy tutaj o górnej półce tego gatunku. Debiutująca 9 listopada „Planeta singli 2” z pewnością będzie hitem. Bohaterami produkcji są ponownie Ania i Tomek, w których znów wcielają się Agnieszka Więdłocha i Maciek Stuhr.

Niestety parę zastaniemy w niezbyt dobrym momencie - przebojowy showman jest wprawdzie wciąż zakochany w pięknej nauczycielce muzyki, ale wcale nie myśli o tym, by się u jej boku ustatkować. Z kolei Ania chciałaby już od życia czegoś więcej… Wkrótce zaczyna się kręcić wokół niej tajemniczy milioner. Czy mężczyzna będzie w stanie zawrócić jej w głowie i zaoferować to, czego nie może dać jej Tomek? 

Nie możecie doczekać się seansu? Już 26 października rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na film „Planeta Singli 2”! Nie zwlekajcie z zakupem biletów i zapewnijcie sobie jak najlepsze wrażenia w kinie. Do zobaczenia na seansie :)
Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Komedia romantyczna Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przedsprzedaż PLANETY SINGLI 2!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Michał

Michał

31.10.2018, 12:34:56

Witam, czemu nie ma możliwości zakupu biletów w Lublinie? // --> Prosimy o kontakt bezpośrednio z kinem: [email protected]