Newsy

Przedsprzedaż biletów na „Chemię” tylko w Multikinie

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na polski film „Chemia”.

Kup bilet już dziś i nie przegap inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami opowieści o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na naszej stronie.

Film „Chemia” powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Jego reżyserem jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych widzowie zobaczą znakomitą Agnieszkę Żulewską („Bejbi Blues”), Tomasza Schuchardta („Jesteś Bogiem”), Danutę Stenkę oraz Eryka Lubosa. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

 

 

„Chemia” to opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

 

W okresie od 18 do 24 września nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

Chemia

Chemia

Dramat Obyczajowy Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przedsprzedaż biletów na „Chemię” tylko w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.