Newsy

Przedpremierowe pokazy filmów „Słaba płeć?” i „Zupełnie Nowy Testament”

Od 25 do 27 grudnia zapraszamy na przedpremierowe pokazy polskiej komedii romantycznej „Słaba płeć?” oraz komedii „Zupełnie Nowy Testament”.

Odbędą się one w wybranych kinach sieci Multikino. Oba filmy wejdą na ekrany 1 stycznia 2016 roku.

W filmie „Słaba płeć?” zobaczycie Zośkę, która jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio? Sprawdźcie sami.

Natomiast „Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych. Zastanawiacie się gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

Film „Słaba płeć?” będzie można zobaczyć 26 grudnia w Multikinie Wrocław Pasaż oraz od 25 do 27 grudnia br. w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze, Poznań 51, Sopot.

Ponadto 30 grudnia br. film „Słaba płeć?” będzie pokazywany przedpremierowo w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze, Wrocław Pasaż.


Film „Zupełnie Nowy Testament” będzie można zobaczyć od 25 do 27 grudnia oraz 30 grudnia br. w Multikinie: Kraków i Zabrze. 25 i 27 grudnia br. pokazy będą w Multikinie: Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Pasaż. Natomiast 30 grudnia br. film będzie w Multikinie: Kraków

Bilety na przedpremierowe pokazy filmów „Słaba płeć?” oraz „Zupełnie Nowy Testament” można nabyć w kasach kin, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Windows Phone oraz Android.

Zupełnie Nowy Testament

Zupełnie Nowy Testament

Komedia Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Słaba płeć?

Słaba płeć?

Komedia romantyczna Od lat: 12 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przedpremierowe pokazy filmów „Słaba płeć?” i „Zupełnie Nowy Testament”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Rafotrafo

Rafotrafo

28.12.2016, 18:15:57

Buhaha... .tylko telenowelowa tłusta wieśniara zachwalać będzie takie g..o

Lidka

Lidka

29.12.2015, 19:50:36

Nareszcie, bardzo dobra polska komedia.Gorąco polecam. Nie "wieje" nudą, z właściwą dozą humoru i obrazem rzeczywistości w świecie korporacyjnym."Słaba płeć""? Kobiety też potrafią zadbać o swoją pozycję...