Newsy

Premiery filmowe na styczeń dla przedszkoli i szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami filmowymi dla dzieci, które zagoszczą w kinach sieci Multikino w pierwszych miesiącach Nowego Roku. Nasza oferta repertuarowa zawiera specjalnie wyselekcjonowane filmy odpowiednie dla każdego poziomu nauczania w Szkołach Podstawowych i Przedszkolach.

Królowa Śniegu 2
Gatunek: animacja, familijny
Reżyseria: Alexey Tsitsilin
Czas trwania filmu: 80 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy I-VI)
Tematyka filmu: współpraca w zespole, kształtowanie pozytywnych postaw wobec drugiego człowieka, rozwijanie empatii i gotowości do niesienia pomocy.

W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie trolla Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.


Wielka Szóstka
(film dostępny w wersji 2D i 3D)
Gatunek: animacja, komedia, akcja, sci-fi
Reżyseria: Don Hall, Chris Williams
Czas trwania filmu: 103 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: przedszkole, szkoła podstawowa (klasy I-VI)
Tematyka filmu: siła przyjaźni, szanowanie odmienności, zaufanie i współpraca w zespole.

"Wielka Szóstka" to pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro  wraz z przyjaciółmi  tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów.


Paddington
Gatunek: animacja, komedia, akcja, sci-fi
Reżyseria: Don Hall, Chris Williams
Czas trwania filmu: 95 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy I-VI)
Tematyka filmu: kształtowanie świadomości różnic i podobieństw kulturowych, poszerzanie wiedzy o świecie.

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.


Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
Gatunek: animacja, familijny, przygodowy
Reżyseria: Steve Loter
Czas trwania filmu: 76 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: przedszkola, szkoła podstawowa (klasy I-III)
Tematyka filmu: siła przyjaźni, szanowanie odmienności, współpraca w zespole.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu.


Pingwiny z Madagaskaru
Gatunek: animacja, familijny, komedia, przygodowy
Reżyseria: Simon J. Smith, Eric Darnell
Czas trwania filmu: 92 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy  IV-VI)

Pingwiny z Madagaskaru to kinowy film animowany  zainspirowany bijącym rekordy popularności serialem telewizyjnym i trzema filmami z serii "Madagaskar".  Jego bohaterami niezmiennie są: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy, którzy będą musieli wykonać niejedną niemożliwą tajną misję, a także przenieść się  w przeszłość.


Annie
Gatunek: dramat, komedia, musical
Reżyseria: Will Gluck
Czas trwania filmu: 118 min. (+ blok reklamowy)

Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy IV-VI)
Tematyka filmu: podążanie za marzeniami, zmaganie się z przeciwnościami losu, siła nadziei.

Pełen ciepła i humoru musical, w którym wystąpiła  plejada gwiazd z Cameron Diaz, Rose Byrne i Jamie Foxxem na czele. Odkąd jej rodzice zostawili ją jako dziecko, mała Annie  musi wieść ciężkie życie pod opieką  przybranej matki, Miss Hannigan. Wierzy jednak, że jej rodzina tęskni za nią  i kiedyś będą mogli być razem. Jej życie zmienia się, kiedy Annie zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa. Benjamin, który do tej pory był oschłym i zimnym człowiekiem, przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.
 

Szczegółowe informacje o pokazach i godzinach seansów oraz możliwość rezerwacji miejsc na wybrany film dostępna u lokalnych specjalistów ds. rezerwacji grupowych.

Kontakty do specjalistów ds. rezerwacji grupowych

Wielka Szóstka

Wielka Szóstka

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 108 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Premiery filmowe na styczeń dla przedszkoli i szkół podstawowych

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.