Newsy

Premierowy pokaz filmu „Dywizjon 303” z udziałem gwiazd tylko w Multikinie Stary Browar!

Prawdziwa i niezwykle poruszająca historia Dywizjonu 303 na podstawie bestselleru Arkadego Fiedlera, a do tego wyjątkowi goście specjalni - Multikino Stary Browar zaprasza na uroczysty przedpremierowy pokaz filmu „Dywizjon 303” z udziałem twórców i aktorów, który odbędzie 30 sierpnia o godzinie 19:00.

Pokaz przedpremierowy w Multikinie Stary Browar uświetni obecność gości specjalnych, m.in.: Macieja Zakościelnego, Antoniego Królikowskiego, Anny Prus, Marcina Kwaśnego oraz reżysera filmu Denisa Delića. W wydarzeniu weźmie udział również Marek Fiedler – pisarz, podróżnik, syn Arkadego Fiedlera, twórcy książki „Dywizjon 303”. Pokaz poprowadzi Maciej Dowbor.

Film o tym samym tytule, który na ekrany Multikina wejdzie 31 sierpnia, powstał na podstawie bestselleru Arkadego Fiedlera. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.

Bilety na pokaz przedpremierowy można nabyć w kasie Multikina Stary Browar w Poznaniu, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Akcja Familijny Wojenny Od lat: 13 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Premierowy pokaz filmu „Dywizjon 303” z udziałem gwiazd tylko w Multikinie Stary Browar!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.