Newsy

Premiera teledysku do hitu "Planeta singli"

Blisko 1,5 miliona widzów w kinach w ciągu trzech tygodni – tak imponujący wynik frekwencyjny komedii „Planeta Singli”, to po części efekt znakomitej ścieżki dźwiękowej z filmu, który stał się fenomenem polskich ekranów.

Ciesząc się z sukcesów produkcji, przedstawiamy premierowo teledysk do pochodzącej z filmu Mitji Okorna piosenki Bovskiej – „The Man with the Unknown Soul”.

Świetnie przyjęta przez widzów i chwalona przez krytykę „Planeta Singli” zanotowała spektakularny, historyczny drugi weekend na polskich ekranach. W jego trakcie film obejrzało 524 tysiące widzów. Teraz, po trzech tygodniach wyświetlania, hit Mitji Okorna może pochwalić się frekwencją blisko 1 500 000 widzów, co zwiastuje jeden z najlepszych wyników polskiego kina w ostatnich latach. Widzowie filmu doceniają świetną, różnorodną ścieżkę dźwiękową z kilkoma nowymi piosenkami, które już stały się przebojami. Jednym z nich jest utwór Bovskiej „The Man with the Unknown Soul”. Bovska wdarła się na polską scenę muzyczną, podbijając serca internautów piosenką „Kaktus”, która obecnie promuje serialowy przebój TVN „Druga szansa”. Jest wokalistką, autorką piosenek, ale także ilustratorką i projektantką. W marcu ukaże się jej debiutancki krążek.

Planeta Singli

Planeta Singli

Komedia romantyczna Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Premiera teledysku do hitu "Planeta singli"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Groszek

Groszek

02.03.2016, 20:53:16

Bardzo przyjemna ta pioseneczka. Kojarzy się z filmem. :)

Szybcik24

Szybcik24

02.03.2016, 14:44:14

1,5mln oglądalności dla polskiej produkcji to niebywały wyczyn! Nic dziwnego że wynik odbił się echem nawet w Hollywood!

Ren

Ren

27.02.2016, 12:15:08

Ciekawe, ciekawe. Kolejny film, o którym nadal głośno pomimo, że już tyle czasu po premierze. Czytam coraz to ciekawsze newsy. Chyba zaczyna rodzić się we mnie duma ;)

Kasia

Kasia

26.02.2016, 12:36:22

Świetny film, musi mieć świetną piosenkę, nucę piosenkę już od kilku dni :)Podoba mi sie jeszcze bardzo odświeżona i przypomniana piosenka Marka Grechuty. Nie dziwie się, że film bije rekordy oglądalności, jest zrobiony na najwyższym poziomie