Newsy

Pozytywne opinie o "Agentach"

Prezentujemy opinie dziennikarzy o filmie "Agenci":

"Świetne kino akcji z kapitalną dozą humoru – bez wytrawnych dialogów, za to z jajem i inteligentną realizacją."
Kuba Lipczik kinoactive.pl
 
 
"Film Kormákura to kino akcji w starym stylu. Spluwy bohaterów prawie nigdy nie stygną, ale równie ważny co strzelanina jest tu dobrze napisany dialog oraz konflikt charakterów"
Łukasz Muszyński Filmweb.pl
 
 
"Fajna, do tego z komiksowym rodowodem, historia. Zgrabnie spleciona intryga w odpowiednich miejscach serwuje twisty i zwroty. Fani podwójnych agentów, spiskowych teorii i świata będą w siódmym niebie"
Mateusz Dykier hatak.pl
 
 
"Agenci" Baltasara Kormákura to szalona jazda po rozmaitych konwencjach znanych z amerykańskiego kina sensacyjnego. Film rześki, szybki i błyskotliwy".
Patrycja Rojek Stopklatka.pl
 
 
"Baltasar Kormákur prowadzi akcję lekko, zręcznie tasuje znaczone karty.  Całości akompaniuje ponadto muzyka, która nadaje historii przygodowego sznytu".
Piotr Mirski portalfilmowy.pl
 
 
"Siłą filmu jest właśnie pierwiastek kumplowski, obowiązkowo oparty na przejaskrawionych opozycjach, co prowadzi ku uciesze widza do częstych słownych przekomarzanek".
Bartosz Czartoryski Dziennik
 
 
"Baltasar Kormákur na dobre zadomowił się w Hollywood. Kameralność ustąpiła miejsca zbiorowości a nastrojowość - szaleńczej akcji i karuzeli nastrojów. Ale, co najważniejsze, twórcy wyszło to na dobre, czego najlepszym dowodem są jego "Agenci".
Artur Zaborski Interia.pl
 
 
"Warto iść do kinadla Washingtona - ikony dojrzałych, sarkastycznych twardzieli. W tej kategorii - klasyk".
Piotr Szygalski kulisykultury
 
 
"Bardzo fajny duet Washington - Wahlberg".
Piotr Guszkowski Metro

 

Źródło: United International Pictures