Newsy

Posłuchaj SZÓSTEGO odcinka naszego podcastu

Do zobaczenia w Multikinie

  • Wkraczamy w szalony świat uniwersum Marvela
  • Omawiamy najnowsze przygody Doktora Strange'a
  • Zapraszają Monika i Piotrek

Macie ochotę na solidną dawkę filmowych rozważań? W takim razie koniecznie odpalcie szósty odcinek naszego podcastu. Znajdziecie go rzecz jasna na Spotify i wiecie, co jest najlepsze? Nie musicie mieć konta premium, by posłuchać, jak nasi prowadzący zapatrują się na uniwersum Marvela. Monika i Piotrek, filmoznawcy i wielbiciele kina, w każdej odsłonie "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" barwnie opowiadają o pasjonującym świecie filmów.

W najnowszym odcinku na jednym świecie się nie skończyło. Z okazji premiery widowiska "DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU" Piotrek i Monika wyruszają na podróż po hitach Kinowego Uniwersum Marvela. Dlaczego komiksowy gigant wiele ryzykował, budując swoją filmową potęgę? Jak widzowie reagowali na pierwsze produkcje? Z jakimi problemami zmierzy się w swoim najnowszym filmie kultowy czarnoksiężnik Stephen Strange? No i najważniejsze: skąd wziął się "typowy humor z Marvela"? 

Nowe odcinki "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" będą pojawiać się na platformie Spotify. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Science-Fiction Od lat: 13 127 min

Więcej o filmie