Newsy

PORANKI W MULTIKINIE | „Basia 3” oraz „Psi patrol" za 10 zł!

Karta RDK to same korzyści

Kto rano wstaje, ten... idzie do kina! Poranki w Multikinie to świetna propozycja dla najmłodszych kinomanów. Można się o tym przekonać wczesną porą w każdą sobotę i niedzielę, gdy Multikino wypełnia się radosnym gwarem. Już w najbliższy weekend 30 listopada - 1 grudnia pokażemy kolejne odcinki animowanych megahitów "Basia 3" oraz "Psi Patrol". Macie kartę Rodzina do Kina? To świetnie się składa, bo bilety na Poranki zgarniecie w cenie 10 zł. Zakupu dokonacie w kinowej kasie albo tutaj, na stronie. Tylko pamiętajcie o karcie :) Seanse zaczynamy o 10:00, więc pobudka, śniadanko i do kina!

"Basia 3" to już trzecia seria przygód rezolutnej dziewczynki. Tym razem bohaterka będzie musiała uporać się z bałaganem i dodatkowymi obowiązkami, ale pozna także nowych przyjaciół i przygotuje się do Świąt. "Psi Patrol" to z kolei energetyczna dawka przygód bohaterskiej grupy szczeniąt, które pod dowództwem swojego najlepszego kumpla Ridera strzegą porządku w swoim uroczym miasteczku. Obie bajki uczą dzieciaki odpowiedzialności i udowadniają, że wspólna praca bardzo popłaca!

Posiadacze karty Rodzina do Kina otrzymują także zniżkę w wysokości 20% na przekąski barowe oraz zabawki z Multishopa. Każdy zakup biletu to punkt, a już kilka zebranych punktów upoważnia do odbioru nagrody (np. darmowego biletu).

Uwaga! W zależności od lokalizacji kina repertuar może być inny. Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie szczegółów projekcji Poranków na stronie www.multikino.pl

Do zobaczenia w Multikinie podczas familijnych seansów!
Poranki: Basia 3

Poranki: Basia 3

45 min

Więcej o filmie
Poranki: Psi Patrol

Poranki: Psi Patrol

71 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do PORANKI W MULTIKINIE | „Basia 3” oraz „Psi patrol" za 10 zł!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.