Newsy

PONOWNIE OTWIERAMY NASZE KINA!

Nareszcie wielki ekran i wielkie emocje

Nie przecierajcie oczu, tytuł tego artykułu jest prawdziwy. Wiemy że na tę chwilę czekało wielu z Was. Z nieukrywaną radością oznajmiamy, że Multikino otwiera swoje podwoje! Wybrane kina naszej sieci wracają do gry już w najbliższy piątek 19 czerwca, a wraz z nimi wiele znanych i lubianych hitów. O swoje bezpieczeństwo nie musicie się martwić - w holach i toaletach znajdziecie stacje do dezynfekcji rąk, nasi pracownicy prezentują się iście rycersko w przyłbicach, a sale kinowe będą regularnie oczyszczane. A co zobaczymy na wielkim ekranie? Świetnie się składa, że zapytaliście!

Na początek mamy dla Was kilka sprawdzonych pozycji oraz trochę gorących nowości. Na nasze ekrany zawita nareszcie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", pierwszy polski slasher z prawdziwego zdarzenia, w którym krwawych efektów jest równie wiele, jak humoru. Dla młodszych widzów dobrym wyborem będzie "Wierzę w ciebie", film pełen muzyki i pozytywnego przesłania. W Multikinie znów straszyć będzie "Niewidzialny człowiek" (nasza recenzja). Ten film niczym własny bohater pojawił się na naszych ekranach w marcu i niemalże od razu zniknął. Warto dać mu szansę, ponieważ jest to świetny thriller, który przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi tego gatunku.

Szansę na obecność na wielkim ekranie dostaną także inne przedwcześnie zdjęte dzieła. Pośmiejemy się na polskich "Swingersach" i zrobi nam się gorąco podczas seansu "365 dni" - tak, możecie na wielkim ekranie podziwiać film, który triumfuje na rynkach wideo z USA i Wielkiej Brytanii. Na wielki ekran wróci także rozśpiewany "Zenek" (recenzja), który okazał się być całkiem uroczą muzyczną produkcją ze świetną rolą młodego i zdolnego Jakuba Zająca. 

W repertuarze znajdą się także znane i sprawdzone hity. Wielbiciele Kinowego Uniwersum Marvela będą mogli wziąć udział w seansach równie zabawnego, jak efektownego "Thor: Ragnarok" oraz oscarowej „Czarnej Pantery”. Na ekrany wróci także jeden z najlepszych filmów zeszłego roku, czyli oscarowy "Joker" (recenzja) z arcygenialną rolą Joaquina Phoeniksa. To dzieło nie jest kolejną komiksową adaptacją, ale pełnoprawnym dramatem psychologicznym, który zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomanów.  

Najmłodsi widzowie dostaną także jedyną w swoim rodzaju okazję do obejrzenia w kinie dwóch pierwszych filmów z uniwersum Harry'ego Pottera - zapraszamy na "Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i Komnata Tajemnic”! Oprócz tego na ekranach Multikina ponownie pojawią się chociażby piksarowe dzieło "Naprzód" (recenzja) (film trafił do kin na chwilę przed ich zamknięciem) oraz kultowy "Zwierzogród". 

Na najlepsze seanse zapraszamy do Multikina - tak, jesteśmy już otwarci! :)