Newsy

Półkolonie – pełnia wrażeń

Zabierz grupę do kina na… wielkie emocje!

Upał taki, że nie da się oddychać? Deszcz, który psuje wszystkie plany? Zmęczenie po wcześniejszych sportowych wyczynach? Niespodziewana luka w programie dnia? A może głód: rozrywki na poziomie, mnóstwa emocji, jednoczącego seansu i wspaniałych historii? Film jest dobry na każdą taką okoliczność!

Mamy nadzieję, że w Twoim programie półkolonii lub kolonii nie zabrakło miejsca na kino! Letni repertuar rozpieszcza młodych widzów bogatym zestawem świetnych propozycji. Ich seans będzie niezapomnianą przygodą (to nie frazes: przekonaj się, czytając artykuł). Pamiętaj o kinie także wtedy, gdy sypią Ci się inne plany. Film okaże się wówczas niezawodnym wsparciem.

KINO jest dobre na wszystko!

W te wakacje w kinie na młodych widzów czeka nieprawdopodobnie bogaty repertuar. Ekrany goszczą znanych i uwielbianych bohaterów („Piotruś Królik 2: Na gigancie” , „Kosmiczny mecz: Nowa era”), ale też postaci zupełnie nowe i zaskakujące.

Bilet na seans okaże się przepustką do niesamowitych miejsc. Zaciemniona sala kina – miejscem spotkań z olśniewającymi popisami wybitnych wytwórni oraz poruszającymi opowieściami o wielkich wartościach.

„To będzie lato-kozak!”

Te słowa Julii – bohaterki filmu „Luca” (premiera: 18 czerwca) – zwiastują świetną zabawę. Macie ochotę na krótką półkolonijną wycieczkę do słonecznej Italii? Za sprawą najnowszej produkcji niezawodnego studia Disney/Pixar odwiedzicie ją w towarzystwie nietypowych bohaterów.

Luca i Alberto wyglądają na zwykłych – może nieco gapowatych – chłopców, ale skrywają pewien sekret. Kim są naprawdę? Skąd pochodzą? Dlaczego boją się wyjawić tajemnicę? I jak ich odmienność wpłynie na wakacje niespodziewającej się niczego Julii? Pozwól swoim podopiecznym rozwikłać te zagadki i zapewnij im moc wrażeń.

„Kozackości” latu doda nie tylko „Luca”, ale także pozostałe propozycje repertuarowe. Sprawdź, jakie!

Wehikuł do magicznych krain

Aby odkryć przejście do magicznej krainy we własnej szafie, trzeba mieć nie lada szczęście. Dobrze, że jest kino, które baśniowe podróże umożliwia każdemu! Ekran, zaciemniona sala, dźwięki z każdej strony – to doskonały wehikuł do wyśnionych światów.

Tego lata młodzi widzowie mogą odwiedzić „Krainę Smoków” (premiera: 23 lipca) i wraz z charyzmatycznymi bohaterami ocalić ją przed najazdem złowrogich ludzi.

Zaczarowane miejsca otworzą się przed widzami i bohaterami poruszającego filmu „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów” (premiera: 9 lipca). Rodzeństwo, aby ocalić rodzinę, musi stawić czoła zagrożeniom rodem z mrocznych baśni.

Z kolei „Elfinki” (premiera: 9 lipca) pozwalają spojrzeć na nasz świat z nietypowej perspektywy – oczami elfów opuszczających swoje ukrycie w poszukiwaniu przygód! (Spojler: znajdą je – dostarczając widzom mnóstwo okazji do uśmiechu i wzruszeń).

Wielkie wyprawy z wielkimi bohaterkami

Wakacyjne premiery przynoszą nam kilka nowych bohaterek, które na długo zapadną w pamięć młodym widzom w różnym wieku. Filmowe dziewczyny uczą odwagi, wytrwałości i oddania sprawie. Pokazują, jak odnaleźć własną tożsamość mimo chaosu dookoła.

Lucky z animacji „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” (premiera: 2 lipca) stawia czoła pełnej niebezpieczeństw wyprawie, aby przywrócić ukochanemu rumakowi upragnioną wolność.

Wojowniczka Raya wyrusza na poszukiwania smoka, żeby zapewnić światu pokój. Zobaczcie zaskakującą nową estetyką disnejowską animację  „Raya i ostatni smok” (premiera: 2 lipca)!

Fanom fantastyki spod szyldu Marvela polecamy „Czarną Wdowę” (premiera: 9 lipca). Tytułowa bohaterka chce zmierzyć się z mroczną przeszłością i naprawić relacje z rodziną. Nie będzie to łatwe zadanie – na dziewczynę na każdym kroku czyha wroga organizacja.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej?

Czy w planach Twoich półkolonii znajdzie się czas na refleksje na ważne tematy? Szereg letnich propozycji repertuarowych (w tym wspomniane wyżej „Czarna Wdowa” i „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”) zachęca do przemyślenia kluczowego dla wszystkich dzieci zagadnienia – związków z rodziną.

Piotruś Królik znany jest jako cwaniaczek i złośliwiec. Czy cechy te mogą pomóc w życiu? Owszem. Ale czy warto je pielęgnować kosztem relacji z bliskimi? Charyzmatyczny bohater filmu „Piotruś Królik: Na gigancie” (premiera: 18 czerwca) musi tę sprawę przemyśleć. I to nie w byle okolicznościach, bo… właśnie uciekł z rodzinnego ogrodu!

Bezpieczny powrót do domu marzy się koszykarzowi LeBronowi Jamesowi, którego syn został uwięziony w cyberprzestrzeni. Czego podejmie się sportowiec, aby uratować syna? Czego nauczy go (i filmową publiczność) spotkanie z Królikiem Bugsem i innymi pociesznymi postaciami Looney Tunes? Przekonajcie się, zabierając grupę na film „Kosmiczny mecz: Nowa era” (premiera: 16 lipca). Tak, to kontynuacja ogromnego hitu z Michaelem Jordanem sprzed 25 lat!

Masa śmiechu, oryginalne zasadzki i nietypowa rola Roberta de Niro zaskoczą każdego widza „Wojny z dziadkiem” (premiera: 23 lipca). Co zrobi Peter, kiedy do jego pokoju zostaje dokooptowany senior rodziny? Nie da za wygraną! Do czego doprowadzi zaognienie konfliktu pokoleń? Warto sprawdzić!

Morze propozycji

Tyle filmów – i każdy wart zobaczenia! Którykolwiek z powyższych tytułów wybierzesz – podopieczni będą wdzięczni za seans. Jak zapanować nad tym istnym morzem propozycji? Pobierz wakacyjną ofertę i skontaktuj się z lokalnym Specjalistą ds. Kluczowych Klientów.

PÓŁKOLONIE – oferta – lipiec 2021 [pobierz]

PÓŁKOLONIE – oferta – sierpień 2021 [pobierz]

Luca

Luca

Animowany Przygodowy Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie KUP BILET
Piotruś Królik 2: Na gigancie

Piotruś Królik 2: Na gigancie

Familijny Od lat: 6 93 min

Więcej o filmie KUP BILET
Kosmiczny mecz: Nowa era

Kosmiczny mecz: Nowa era

Animowany Akcja Familijny Od lat: 6 115 min

Więcej o filmie KUP BILET
Kraina smoków

Kraina smoków

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie KUP BILET
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów

Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 6 95 min

Więcej o filmie KUP BILET
Elfinki

Elfinki

Animowany Familijny Od lat: b.o. 78 min

Więcej o filmie KUP BILET
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

Animowany Familijny Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie KUP BILET
Raya i ostatni smok

Raya i ostatni smok

Animowany Familijny Od lat: b.o. 94 min

Więcej o filmie KUP BILET
Czarna Wdowa

Czarna Wdowa

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 134 min

Więcej o filmie KUP BILET
Wojna z dziadkiem

Wojna z dziadkiem

Familijny Komedia Od lat: 6 98 min

Więcej o filmie KUP BILET