Newsy

„Polityka” | Zobacz PRZEDPREMIEROWO i NAJTANIEJ!

Kontrowersyjny film idealny na MEGAŚRODY.

Politykajuż za kilka dni zadebiutuje na ekranach kinowych! Jeśli nie możecie doczekać się najnowszego filmu Patryka Vegi i macie ochotę obejrzeć go w najlepszej cenie, to mamy trzy dobre wiadomości. Po pierwsze: kontrowersyjna produkcja już DZIŚ zostanie zaprezentowana przedpremierowo we wszystkich kinach naszej sieci. Po drugie: dziś jest środa, a w MEGAŚRODY bilet do Multikina kosztuje tylko 15,90 zł! Żadnych SMS-ów, żadnego zapisywania się – po prostu klikasz na stronie albo podchodzisz do kasy i kupujesz tani bilet. Po trzecie: film pokażemy przedpremierowo także jutro (czwartek 5 września). Łatwiej się nie da obejrzeć najbardziej kontrowersyjnego filmu tej jesieni! Gdyby wszystko było takie proste…
Na pewno proste nie jest bycie politykiem. Tyle pokus, tyle możliwości.. Patryk Vega w swoim bezkompromisowym stylu pokazał w „Polityce” osoby, które dobrze znamy i przypomniał ich najsłynniejsze wypowiedzi oraz skandale z ich udziałem. Jeśli macie ochotę zobaczyć, jak w roli Prezesa odnajduje się Andrzej Grabowski (świetna charakteryzacja!) oraz posmakować szaleństwa dzięki duetowi Janusz Chabior + Antek Królikowski, to „Polityka” z pewnością sprawi wam wiele radości. Będzie zabawa, oj będzie się działo! „Polityka” w Multikinie już od dzisiaj! 
Polityka

Polityka

Dramat Polityczny Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Polityka” | Zobacz PRZEDPREMIEROWO i NAJTANIEJ!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Jan

Jan

05.09.2019, 07:37:30

Vega nie zadziwił. Może inaczej - nie zaszokował. Fakty przedstawione i życie polityczne - przedstawione w sposób momentami lekko nawet parodiując obecną rzeczywistość. Ostatnie scena ze sporym przekazem i dającego myślenia Olbrychski w ostatnich scenach a zwłaszcza w ostatniej scenie.Warty oglądnięcia. ( zostawiłem - wypadł mi pod siedzenie power bank - chyba z wrażenie bo nie śledził sceny politycznej w Polsce :)