Newsy

„Pokémon: Detektyw Pikachu” | Spotkaj TIKTOKERÓW!

Multikino + TikTok = ❤

Uwielbiacie Pokémony? Kochacie oglądać popisy TikTokerów? No to mamy dla Was świetną informację – teraz możecie to połączyć i przy okazji spotkać swoich idoli – Sebastiana Kowalczyka (@sebastiankowalczykkk), Krystiana Ziętkowskiego (@zietkowsky) i Mansa Vechessa (@ciapur).
 
Wbijajcie 8 czerwca do warszawskiego multikina w Galerii Młociny na spotkanie z TikTokerami oraz z… Pikachu! Przygotowaliśmy dla Was dwa specjalne seanse o 13:30 i 14:50. Przed seansem, w trakcie pokazu oraz po filmie będziecie mogli wziąć udział we wspólnej zabawie z fanami i twórcami najfajniejszych filmików!

Najpierw wszyscy spotykacie się przed salą na pół godziny przed rozpoczęciem seansu (czyli odpowiednio o 13:00 i 14:00, zależy na którą godzinę kupiliście bilety). Zrobicie sobie zdjęcia z twórcami oraz z samym Pikachu, a dodatkowo weźmiecie udział w konkursie, podczas którego Tiktorzerzy nagrają z Wami nowe wideo!
Potem przejdziecie do sali kinowej. Przed seansem troszkę się rozruszacie – będzie nauka tanecznego układu Pika! Efekt końcowy zostanie oczywiście nagrany.
 
Potem oglądacie film i bawicie się wyśmienicie B-) Pika, pika!
 
Po seansie będzie jeszcze czas na wspólne fotki i nagrywanie klipów z TikTokerami.
Prawda, że fajnie?
 
Bilety na seanse dostaniecie na naszej stronie. Do zobaczenia w Multikinie i na TikToku!

 

Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detektyw Pikachu

Akcja Familijny Od lat: 7 104 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Pokémon: Detektyw Pikachu” | Spotkaj TIKTOKERÓW!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.