Newsy

„Pokaż kotku, co masz w środku”: Indyk w sweterku

To najnowsza komedia Sławomira Kryńskiego, reżysera „To nie tak jak myślisz, kotku” – filmu, który przyciągnął do kin blisko milion widzów.

W „Pokaż kotku, co masz w środku” w reżyserii Sławomira Kryńskiego dzieją się rzeczy niesłychane. Mamy niezamierzone samobójstwo, pijanego stróża prawa uczestniczącego w wypadku drogowym, brzemienną maturzystkę i jej ukochanego w śpiączce, porwanie miłością zakończone, nieboszczyka z trzystoma tysiącami złotych na piersi oraz nieopierzonego indyka paradującego w dziecięcym sweterku po ulicy.

Jeszcze nie pojawił się uśmiech na waszych twarzach? Zobaczcie zatem kto gra kogo. W roli porywacza-amanta wystąpił Jacek Borusiński, lekarski kitel przywdział Jan Frycz, policyjne mundury założyli Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Braciak oraz Tomasz Karolak, zawału serca zaś doznał Marian Dziędziel. Towarzystwo zatem doborowe. Dodam jeszcze tylko, że twórca tej komedii absurdu ma na swoim koncie takie filmy, jak „Księga wielkich życzeń” z Gustawem Holoubkiem i Henrykiem Machalicą, czy „Listy miłosne” z Magdaleną Cielecką.

„Pokaż kotku, co masz w środku”, reż. Sławomir Kryński, wyst. Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Delfina Wilkońska, Iwona Wszołkówna, Marian Dziędziel, Jacek Braciak, Katarzyna Cynke, Filip Pławiak, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Buczkowska, Jan Nowicki, Tomasz Karolak, Grażyna Szapołowska

Jerzy Wasowski