Newsy

„Podły, okrutny, zły” i na dodatek PRZEDPREMIEROWY

Zack Efron wcześniej!

Naczelny piękniś Hollywood i bożyszcze kobiet Zack Efton wcielający się w jednego z najbardziej niesławnych seryjnych morderców? To musi być niesamowita kreacja! „Podły, okrutny, zły” opowiada o Tedzie Bundym, który terroryzował zachodnie wybrzeże USA w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Bundy, dość przystojny mężczyzna, przez wiele lat zwodził organy  ściągania. Dokonał dwóch spektakularnych ucieczek – z sądu i z aresztu – oraz niemal do samego końca swojego życia wypierał się swoich zbrodni. Przerażające, ale i fascynujące indywiduum.

Zack Efron jest świetny roli seryjnego mordercy i to głównie dla jego kreacji warto zobaczyć „Podły, okrutny, zły”. Dla wszystkich fanów makabrycznej tematyki oraz talentu młodego aktora przygotowaliśmy coś specjalnego: pokazy przedpremierowe! Już w najbliższy weekend obejrzyjcie w Multikinie „Podły, okrutny, zły” przed premierą:

sobota 4 maja: pokaz w Multikinie Złote Tarasy

sobota i niedziela 4 i 5 maja: pokazy w Multikinie Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Sopot, Poznań Stary Browar, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Do zobaczenia w Multikinie!

Podły, okrutny, zły

Podły, okrutny, zły

Thriller Biograficzny Kryminał Od lat: 15 110 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Podły, okrutny, zły” i na dodatek PRZEDPREMIEROWY

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.