Newsy

Poczuj MOC na MARATONIE GWIEZDNYCH WOJEN

Finał kosmicznej sagi wszech czasów

Taka chwila zdarzyć się może tylko raz w życiu! Już w grudniu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zakończy nie tylko obecną trylogię, ale także podsumuje wszystkie dotychczasowe filmy z uniwersum! Można rzec, że najnowsze dzieło Disneya i Lucasfilm wieńczy trylogię trylogii! "Skywalker. Odrodzenie" kończy wątki zapoczątkowane jeszcze w pierwszych "Gwiezdnych wojnach" z 1977 roku. Historia Skywalkerów dobiegnie końca, a przyszłość przyniesie nam zupełnie nowe przygody, które rozegrały się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Taki film należy obejrzeć w kinie! Drugi raz taka okazja się nie zdarzy.
Wszystkich maniaków blasterów i mieczy świetlnych oraz miłośników kina science-fiction zapraszany na specjalne, jednorazowe wydarzenie - MARATON GWIEZDNYCH WOJEN! 20 grudnia od 22:00 zagłębimy się w świat legendarnych wojowników, sprytnych przemytników, zadziwiających stworzeń i oczywiście sarkastycznych droidów. Zaczniemy rzecz jasna od widowiska "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", w którym po raz pierwszy spotkamy się z tajemniczą Rey, bohaterskim Finnem oraz dzielnym Poe. To będzie także nasze pierwsze spotkanie ze złowrogim Kylo Renem. Pojawią się także znajome twarze - Generał Leia Organa, Han Solo oraz oczywiście Chewbacca. W tle rozegra się walka między Ruchem Oporu i Nowym Porządkiem. Tylko gdzie znajduje się Luke Skywalker...?
Po "Przebudzeniu Mocy" przyjdzie czas na "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" - najbardziej kontrowersyjną odsłonę serii, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Nasi bohaterowie będą ścigani przez bezlitosny Nowy Porządek oraz przeżyją całkiem sporo szalonych przygód. Rey będzie trenowała pod czujnym okiem Luke'a Skywalkera. Finn w swoich wędrówkach zajdzie aż do... międzygalaktycznego kasyna, zaś Poe będzie musiał wykazać się całkiem sporą inwencją w kosmicznych potyczkach. W tle zamęt siać będą Kylo Ren i tajemniczy Snoke, zaś podczas seansu absolutnie wszystkich rozczulą słodkie Porgi. 
A zaraz po "Przebudzeniu Mocy" oraz "Ostatnim Jedi" danie główne, czyli najnowsza przygoda w kosmicznym uniwersum! "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to owiane mgłą tajemnicy zwieńczenie wszystkich dotychczasowych dziewięciu filmów. Historia rozwijana od 1977 roku zakończy się, a my wreszcie poznamy odpowiedź na pytania nurtujące fanów "Gwiezdnych wojen" - kim byli rodzice Rey? Czy imperator Palpatine żyje? Jaka przyszłość czeka Kylo Rena? Oraz najważniejsze - co czeka Luke'a Skywalkera?! Wszystko stanie się jasne podczas MARATONU GWIEZDNYCH WOJEN! Szczegóły znajdziecie tutaj. Kupujcie bilety i do zobaczenia w Multikinie już 20 grudnia!
ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

468 min

Więcej o filmie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poczuj MOC na MARATONIE GWIEZDNYCH WOJEN

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.