Newsy

„Playmobil. Film” | KONKURS!

Do wygrania superzestawy!

Już 23 sierpnia przeniesiemy się do magicznej krainy Playmobil! I to dosłownie przeniesiemy, bo główni bohaterowie – rodzeństwo Charlie i Marla – z naszego rzeczywistego świata trafiają do krainy, w której bycie postacią z klocków do nic dziwnego. Marla razem z bohaterskim agentem Reksem Dasherem rusza na misję ratunkową, by wyswobodzić swojego brata z łap nikczemnego pirata Bloodbonesa. "Playmobil. Film” to szalona animowana komedia dla całej rodziny. Po powrocie z kina najmłodsi z pewnością zapragną pobawić się zestawem Playmobil. Nie macie takowego? Żaden problem, tutaj z pomocą przychodzi Multikino i wyjątkowy KONKURS!

Zasady są bajecznie proste. Wystarczy że kupicie bilety na „Playmobil. Film” używając karty Rodzina do Kina i wypełnicie formularz na oficjalnej stronie konkursu oraz odpowiecie w najbardziej kreatywny sposób na pytanie: „Jak spędziłbyś swój dzień w krainie Playmobil?”

Trzy najlepsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami klocków Playmobil – każdy zestaw o wartości około 1000 zł! Powodzenia i do zobaczenia w Multikinie na „Playmobil. Film”!

Playmobil. Film

Playmobil. Film

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Playmobil. Film” | KONKURS!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.