Newsy

„Player One” i „Tomb Raider” przedpremierowo w Multikinie

Z komputera na ekran.

Siedzicie przy wielkanocnym stole i macie wrażenie, że nie możecie się ruszyć? Mamy dla was inspirację kinową, która dosłownie ściągnie was z fotela i każe się troszkę rozruszać.

„Player One” to najnowsza propozycja od króla kinowej magii, czyli Stevena Spielberga. Tym razem przenosimy się do Osasis, wykreowanego w wirtualnej rzeczywistości świata, w którym wszystko jest możliwe. Jego twórca ukrył tam pewien easter egg i właśnie tego skarbu będą poszukiwali nasi bohaterowie. Recenzja filmu wkrótce pojawi się na naszej stronie, ale już teraz możemy wam zdradzić, że jest to wspaniała nostalgiczna podróż przez uniwersum pełne popkulturowych odniesień. „Player One” zagramy przedpremierowo 2 i 3 kwietnia we wszystkich kinach naszej sieci.
„Tomb Raider”. Czy jest ktoś, kto nie kojarzy Lary Croft? Dzielna podróżniczka i bohaterka kultowej serii gier komputerowych jak dotąd wystąpiła w dwóch filmach i miała twarz Angeliny Jolie. Teraz cofamy się do początków jej przygód, dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć, jak młoda Croftówna zapracowała na miano odważnej pani archeolog. „Tomb Raider”, film bardzo silnie zainspirowany dwoma ostatnimi grami z serii, pokażemy przedpremierowo 2 i 3 kwietnia we wszystkich Multikinach.
Bilety na „Player One” i „Tomb Raider” dostaniecie w kasach biletowych, tutaj na stronie, za pomocą aplikacji Multikino na iOS i Android oraz po rozmowie z naszym chatbotem na Messengerze. Miłego seansu!
Tomb Raider

Tomb Raider

Familijny Przygodowy Od lat: 12 118 min

Więcej o filmie
Player One

Player One

Familijny Science-Fiction Od lat: 12 140 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Player One” i „Tomb Raider” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.