Newsy

„Pitbull. Ostatni pies” z udziałem gwiazd

To jedyna taka okazja, aby dobre kino akcji w reżyserii mistrza gatunku Władysława Pasikowskiego zobaczyć w niecodziennym towarzystwie!

Zapraszamy na specjalne pokazy filmu „Pibull. Ostatni pies” z udziałem twórców:

  • 20 marca o godz. 20:00 w Multikinie w C.H. Pasaż Grunwaldzki przy placu Grunwaldzkim 22 we Wrocławiu
  • 21 marca o godz. 20:00 w Multikinie Poznań Malta przy ul. Maltańskiej 1
  • 23 marca o godz. 20:00 w Multikinie Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie

Projekcję „Pitbull. Ostatni pies” uświetni obecność aktorów występujących w filmie, m.in.: Doroty „Dody” Rabczewskiej, Agnieszki Kawiorskiej, Rafała Mohra i producenta Emila Stępnia.
 

Bilety na pokaz filmu „Pitbull. Ostatni pies” można zakupić w kasach kin, przez naszą stronę oraz aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


O filmie „Pitbull. Ostatni pies”:
Policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie, po tym jak ginie jeden z ich ludzi. Schwytanie sprawcy uważają za punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnniena ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

Akcja Kryminał Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Pitbull. Ostatni pies” z udziałem gwiazd

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.