Newsy

„Pitbull. Ostatni pies”: Rozpoczynamy przedsprzedaż

Despero powraca!

„Pitbull” to jedna z najbardziej kasowych serii ostatnich lat. Produkcje Patryka Vegi przyciągnęły do kin miliony Polaków, wykreowały gwiazdy pokroju Piotra Stramowskiego i pokazały nowe oblicze takich aktorek, jak Agnieszka Dygant czy Maja Ostaszewska. Po filmach „PitBull”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” przyszła pora na najnowszą odsłonę. „Pitbull. Ostatni pies” to z jednej strony powrót, a z drugiej pożegnanie. Patryk Vega ustąpił miejsca na stołku reżyserskim Władysławowi Pasikowskiemu, a do serii wrócił Despero, w którego wciela się Marcin Dorociński. Całość tonalnie będzie zbliżona nie tylko do pierwszej części, ale także do pozostałych filmów Pasikowskiego. Możemy spodziewać się mocnego policyjnego dramatu.

Dla wszystkich widzów spragnionych powrotu Despero i miłośników serii „Pitbull” mamy dobrą wiadomość – rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego! Pierwsze seanse już 15 marca, więc radzimy pospieszyć się i zająć najlepsze miejsca na sali. Przedsprzedaż rusza w piątek 2 marca. Bilety dostaniecie w kasach biletowych, tutaj na stronie, za pomocą aplikacji Multikino na iOS i Android oraz po ucięciu sobie krótkiej pogawędki z naszym chatbotem na Messengerze. Miłego seansu!
Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

Akcja Kryminał Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Pitbull. Ostatni pies”: Rozpoczynamy przedsprzedaż

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Wiktoria

Wiktoria

14.03.2018, 18:26:05

Słaba gra aktorska głównych gwiazd filmu. Brak akcji i wciągającej historii. Film to zlepek kadrów, mnóstwo watkow, ktore nie lacza sie w calosc.