Newsy

„Pitbull” bije rekordy, a w kolejkach do kas kobiety

Najnowszy film Patryka Vegi bije rekordy popularności.

W zaledwie 17 dni film zachwycił 809 tysięcy widzów. A w kinach wciąż ustawiają się nowe kolejki, w których stoją również spragnione wrażeń kobiety. Czym przyciąga je Pitbull? I co sprawia, że jest to doskonały film na Walentynki? Po pierwsze to film pełen prawdziwych facetów, na ekranie pojawia się bardzo przystojny, opiekuńczy, silny Majami (w tej roli nowe bożyszcze kobiet – Piotr Stramowski). Po drugie – doskonałe poczucie humoru, które podnosi publiczność z krzeseł! A zabawne dialogi Olki (Maja Ostaszewska) z Majamim są niezłą szkołą uwodzenia. I na deser - dreszcz emocji, który powoduje, że podczas projekcji można chwycić swojego partnera mocniej za rękę.


Pitbull. Nowe porządki –  to film, który pozwala kobietom by wreszcie zobaczyć prawdziwych facetów, napędzanych adrenaliną, a nie sojowym latte. I co ważne, ukazywany świat nie jest wyssaną z palca fikcją. „To nie jest akademickie piep***nie, to nie będzie przypowieść, która ma nas nauczyć życia” – mówi Agnieszka Dygant, która zagra dziewczynę gangstera.


„Mogę zapewnić, że kobiety idąc na ten film dostaną coś dla siebie. Pitbull. Nowe porządki, zachowując męski twardy świat, jest również opowieścią dla kobiet. Są w nim nietuzinkowe bohaterki, sceny z dużą ilością humoru i duża dawka emocji. Zaskakujące dla mnie było to, że kiedy napisałem pierwszą książkę o Sławomirze Opali, pierwowzorze postaci Despera z Pitbulla, okazało się, że połowę czytelników stanowią kobiety. Wydaje mi się, że kobiety łakną „prawdziwych” facetów w dzisiejszym świecie i że również w polskim kinie jest głód takich mężczyzn. W przypadku Pitbulla. Nowych porządków widownia kobieca z pewnością takich facetów dostanie".


„Pitbull. Nowe porządki” to film, w którym po raz pierwszy zobaczymy Maję Ostaszewską oraz Agnieszkę Dygant w tak odważnych, odmiennych dotychczasowych rolach. Tym filmem zrywają z wizerunkiem grzecznych i ułożonych. Zagrają odważne kobiety, które nie boją się igrać z ogniem, a niebezpieczni mężczyźni działają na nie jak magnes. Otworzą przed kobietami sekrety męskiego świata.


Patryk Vega w sposób wyjątkowy ukazuje życie policjantów i ich partnerek, a także po raz pierwszy odsłania przed nami obyczaj świata gangsterów. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, wraz z filmem powraca też znany fanom Pitbulla Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne - Krzysztof Czeczot.