Newsy

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara": Zaczynamy sprzedaż biletów!

Do kas biletowych, psubraty!

Ahoj, wilki morskie! Już wkrótce kapitan Jack Sparrow zawinie do portu Multikino wraz ze swoimi najnowszymi przygodami. My też nie możemy się już doczekać następnego rozdziału pirackiej sagi, dlatego rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"!

Pierwsze pokazy planujemy 25 maja. Zapewnijcie sobie już teraz najlepsze miejsca i kibicujcie z całych sił, by i tym razem kapitan Sparrow jakimś cudem umknął przed przeznaczeniem. Bilety na seanse można dostać w kinach sieci Multikino, przez naszą stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 12 129 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara": Zaczynamy sprzedaż biletów!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marek

Marek

29.05.2017, 21:20:23

EDIT: Sala 6 VIP (sic!). Multikino Szczecin. IMAX'ie - kiedy do nas przybędziesz?

Marek

Marek

29.05.2017, 21:00:54

Sala 6! Pół ekranu zaświetlone niebieskimi diodami LED na schodach na widownię i w korytarzu wyjściowym. 4 lata temu zwróciłem na to uwagę kierownictwu multiplexu, które najwyraźniej nie obejrzało tam żadnego filmu - bez reakcji do tej pory, chociaż obsługa zdołała ściemnić światła w korytarzu wyjściowym kilkukrotnie. Polaryzacja kołowa w połączeniu z kiepskim ekranem i małej mocy projektorem powoduje, że najnowsze "Piraty" są nieczytelne. Ponad połowa filmu to ciemne sceny i mało w nich nie widać. Proponuję wypad do Poznania, lub do wielu kin Vue w UK, które używają polaryzacji linowej (prostopadłej) - efekt jest porażający.