Newsy

„Piksele”: Murowany przebój lata

Do kin wchodzi gorąco oczekiwana komedia sensacyjna Piksele.

. Film w reżyserii Chrisa Columbusa (dwie pierwsze części „Harry'ego Pottera", „Kevin sam w domu", „Kevin sam w Nowym Jorku", „Pani Doubtfire") to widowiskowa opowieść o inwazji kosmitów pod postacią bohaterów kultowych gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Na ekranie zobaczymy PAC-MANA, Donkey-Konga, Galagę, Kosmicznych Najeźdźców i wiele innych postaci, które przed laty rozpalały naszą wyobraźnię.

Pierwsze pokazy prasowe przyniosły... niespodziankę. Wielu krytyków bało się tego filmu, z góry skazując go na porażkę - na zasadzie „Powrót do nostalgii? To nie może się udać". A jednak! Krytycy jednogłośnie chwalą produkcję jako „zabawną i pełną akcji". Na popularnym portalu filmowym CinemaBlend czytamy „Nieoczekiwanie największą niespodzianką filmu jest team aktorski - Adam Sandler, Kevin James w roli prezydenta, Josh Gad i Peter Dinklage". I dalej: „To najlepszy film z udziałem Sandlera od lat". „Film skrzy się porażającą akcją, znakomitymi efektami wizualnymi i jest naprawdę zabawny (...) Może trudno w to uwierzyć, ale to murowany przebój lata , na który czekaliśmy od kiedy pierwszy raz opuściliśmy kino jako dorośli".

 

Źródło: www.tylkohity.pl

Piksele 3D

Piksele 3D

Komedia Science-Fiction Od lat: 12 106 min

Więcej o filmie
Piksele

Piksele

Komedia Science-Fiction Od lat: 12 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Piksele”: Murowany przebój lata

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

smis

smis

30.07.2015, 10:45:58

jeśli tak wygląda "murowany przebój lata"... to ja poczekam na jesień. Film nie jest wart wydanych na seans pieniędzy. Dawno nie widziałem tak zmarnowanego pomysłu. Fabuła się nie klei, dowcip jest wymuszony, ciężko polubić jakąkolwiek postać, czyli jest tak jak ostatnio lubi Hollywood, czyli po łebkach i do celu, bez pomysłu i polotu. Zawiodłem się i to bardzo.