Newsy

Pieski zawładnęły Multikinem

Niech zawładną też Twoim sercem!

Skoro pieski zawładnęły Multikinem, to niech zawładną też Twoim sercem! W naszym repertuarze aż roi się od cudownych czworonogów.  Co na ekranie, to i w życiu - w schronisku na paluchu czekają na Was absolutnie wspaniałe pieseły, które bohaterstwem i odwagą nierzadko przewyższają zwierzaki filmowe. 20 sierpnia w Multikinie zadebiutuje "Lassie, wróć!", czyli kolejna wersja kultowej historii. Absolutny must see, którego recenzję przeczytacie u nas już wkrótce. 3 września, w sam raz na początek roku szkolnego, na kinowe ekrany trafi przebojowy "Psi Patrol Film". Ryder i jego ekipa szczeniaczków będą znowu mieli ręce (i łapy!) pełne roboty. 24 września nauczymy się "Jak rozmawiać z psem", a to wszystko za sprawą przedziwnego eksperymentu, który pewnemu chłopcu umożliwia rozmowę ze swoim pupilem. Chłopaki się dogadają, szczególnie w sprawie naleśników! A w październiku dowiemy się, jaki powinien być "Wilk na 100%". W tej animowanej opowieści poznamy młodego wilkołaka, który zamienia się w... białego pudla z różową grzywką. Na ekranie psy filmowe, a w życiu psy życiowe, kochane i czekające na swojego pańcia. Wiecie już, co czeka na Was w Multikinie, a teraz sprawdźcie, kto czeka na Paluchu!

 Lassie, wróć!

Pandora. Spójrz w te hipnotyzujące oczy! To około roczna, energiczna, pozytywnie zakręcona suczka, która posiada kilka talentów m.in:
- potrafi zrobić „wiewiórkę”, ha!,
- ładnie spaceruje po mieście na smyczy,
- posiada szczególny dar – ma wyjątkowe umiejętności socjalizowania innych piesków.
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy: https://napaluchu.waw.pl/pet/012100443/

Lassie, wróć! 

Kun. 11-letni energiczny senior. Gdy poziom jego ekscytacji sięga zenitu – daje głos jakby chciał wszystkim obwieścić swoją obecność. Kun uwielbia węszyć i biegać, zna komendy i dobrze chodzi na smyczy.
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy: https://napaluchu.waw.pl/pet/012100435/

Lassie, wróć!

Jaskier dla znajomych Jasiek. Ma około 4 lat i jest niewidomy, ale radzi sobie świetnie. To odważny i mądry jegomość z duszą odkrywcy. Lubi jazdę samochodem.
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy: https://napaluchu.waw.pl/pet/012101210/

Lassie, wróć!

Maroon to synonim energiczności. 5-latek w typie owczarka belgijskiego. Pracuje nad relacjami z innymi pieskami i dobrze sobie radzi. Sam ubierze się na Wasz wspólny spacer, bo potrafi założyć szelki przy Twojej najmniejszej pomocy.  
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy: https://napaluchu.waw.pl/pet/012100749/

Lassie, wróć!

Hamlet. 11-letni spokojny senior, która szuka dobrego domu na jesień życia. Nie widzi na jedno oko, ale to drugie jest wręcz sokole! Z powodu wieku narzeka na stawy. Boi się burzy więc tu potrzebuje wsparcia. Jest serdeczny i przyjacielski.
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy: https://napaluchu.waw.pl/pet/011904192/

Lassie, wróć!

Horus. Ma 8 lat, ale jest młody duchem! Otwarty na ludzi wesoły psiak. Lubi pływać i kocha zabawy z piłeczkami. Amator smakołyków, a kto nie? ;) Zna kilka komend i szybko się uczy.
Więcej informacji i kontakt do wolontariuszy:  https://napaluchu.waw.pl/pet/012001720/