Newsy

„Paskudy. Uglydolls” | Bardzo PASKUDNY konkurs

Ze świetnymi nagrodami.

PASKUDNE JEST CUDNE! Już wkrótce w Multikinie debiutuje animowane widowisko dla całej rodziny – „Paskudy. UglyDolls”! Być może znacie te cudaczne stworki pod postacią słodkich pluszaków, które mimo pozornej brzydoty potrafią rozkochać w sobie każdego dzieciaka. Teraz urocze zabawki trafiają na kinowy ekran. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich widzów, którym marzą się rodzinne wakacje!

Zasady są proste – używając karty Rodzina do Kina kupujecie bilety na „Paskudy. UglyDolls” w świetnej cenie, a potem rejestrujecie się na stronie konkursowej i odpowiadacie na pytanie: „Dlaczego Paskudy są takie kochane”? Na najciekawsze odpowiedzi czekają wspaniałe nagrody:
3 x Nagroda wyróżnienie: voucher ufundowany przez Partnera możliwy do realizacji w biurze podróży ITAKA o wartości 2.000,00 zł brutto ważny do 30 grudnia 2019 roku
7 x Nagroda pocieszenie: podwójny kupon do Multikina umożliwiający wymianę na dwa bilety na dowolny film 2D z bieżącego repertuaru, ważny do 30 grudnia 2019 roku

Proste, prawda? Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej www.multikino.pl/konkurspaskudy. Nie macie jeszcze karty Rodzina do Kina? Zajrzyjcie tutaj, by poznać wszystkie szczegóły i zamówić kartę online. Życzymy powodzenia i do zobaczenia w Multikinie!
Paskudy. Uglydolls

Paskudy. Uglydolls

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Paskudy. Uglydolls” | Bardzo PASKUDNY konkurs

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Katarzyna

Katarzyna

01.06.2019, 21:07:08

Dlatego, że Paskudy się nigdy nie poddawały i wierzyły w cuda. Pokazały mi, że paskudne jest cudne. Pokazały, że brzydkie nie jest straszne. Karina 9 lat.