Newsy

„Oszukane”: Całe ich życie wydaje się być pomyłką

„Oszukane” to kino, które wstrząśnie widzami…

Ujawniona kilka lat temu historia podmienionych w szpitalu dzieci, wstrząsnęła opinią publiczną. Najbardziej szokowały słowa lekarzy, którzy ostrzegali, że „takich dzieci może być więcej”. To wydarzenie stało się inspiracją dla filmu Oszukane, który już możemy oglądać w kinach. W roli poszkodowanych przez los rodziców Katarzyna Herman (Kochaj i tańcz), Ewa Skibińska (Matka Teresa od kotów) oraz Artur Żmijewski (Mój rower). Rozdzielone w szpitalu bliźniaczki zagrały autentyczne siostry – Paulina Chapko oraz Karolina Chapko.

„Współczuję bohaterkom tytułowych Oszukanych. W pewnym momencie całe ich kilkunastoletnie życie wydaje się być pomyłką, nieporozumieniem” mówi reżyser filmu Marcin Solarz.
„Film jest pełen konfliktów i zaskakujących zwrotów akcji, ale przede wszystkim - emocji, i to w bardzo dużym, nieraz skrajnym stopniu natężenia” dodaje.

Wydarzenia, które przestawia film należą do rzadkich, jednak przedstawione problemy będą bliskie każdemu widzowi. „To historia osadzona w naszej codzienności. Opowieść o relacji między rodzicami a dziećmi, problemie realizacji swoich ambicji i marzeń, miłości i przyjaźni oraz związanej z nimi potrzebie lojalności”. Oszukane to kino, które wstrząśnie widzami, bo pokazuje jak nieprawdopodobną siłę musi znaleźć w sobie człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. 

Oszukane - historia, która nie miała prawa się zdarzyć.


Już w kinach.

Oszukane

Oszukane

Dramat Od lat: 12 96 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Oszukane”: Całe ich życie wydaje się być pomyłką

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Poziomkowaa

Poziomkowaa

13.05.2013, 19:23:10

Film jest genialny, a nawet chwilami wzruszjący. Bałam na nim i zastanawiam się czy jeszcze raz się nie wybrac :).Naprawde gorąco polecam.