Newsy

Oscarowy poniedziałek w Multikinie

Zobacz nominowane i nagrodzone filmy

Już wkrótce oczy całego świata zwrócą się ku Dolby Theater, w którym po raz 92. zostaną rozdane Oscary, czyli nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowe. Wśród filmów nominowanych za najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy jest genialne "Boże Ciało" Jana Komasy. Spore szanse na wygraną w wielu kategoriach mają także dwie świetne, choć mocno różniące się od siebie produkcje - nominowany jedenastokrotnie "Joker" oraz mogący pochwalić się dziesięcioma nominacjami "1917".

Te filmy najlepiej smakować wielokrotnie, bowiem za każdym razem widz może odkryć w nich coś nowego. Historia chłopaka, który w małej miejscowości podaje się za księdza, opowieść o narodzinach najsłynniejszego komiksowego złoczyńcy w historii, niebezpieczna wyprawa za linię wroga pośród wojennego koszmaru - o tych filmowych doświadczeniach będziemy rozmawiać latami!

Właśnie dlatego w oscarowy poniedziałek 10 lutego zapraszamy do Multikina na ponowny (a być może dla niektórych pierwszy?) seans "Bożego ciała", "Jokera" oraz "1917". Te dzieła trzeba KONIECZNIE obejrzeć na wielkim ekranie! Taka okazja może się nie powtórzyć, dlatego... do zobaczenia w oscarowy poniedziałek!

Joker

Joker

Dramat Od lat: 15 122 min

Więcej o filmie
Boże Ciało

Boże Ciało

Obyczajowy Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
1917

1917

Dramat Wojenny Od lat: 15 120 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Oscarowy poniedziałek w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.