Newsy

Oscarowy poniedziałek w Multikinie

Zobacz nominowane i nagrodzone filmy

Już wkrótce oczy całego świata zwrócą się ku Dolby Theater, w którym po raz 92. zostaną rozdane Oscary, czyli nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowe. Wśród filmów nominowanych za najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy jest genialne "Boże Ciało" Jana Komasy. Spore szanse na wygraną w wielu kategoriach mają także dwie świetne, choć mocno różniące się od siebie produkcje - nominowany jedenastokrotnie "Joker" oraz mogący pochwalić się dziesięcioma nominacjami "1917".

Te filmy najlepiej smakować wielokrotnie, bowiem za każdym razem widz może odkryć w nich coś nowego. Historia chłopaka, który w małej miejscowości podaje się za księdza, opowieść o narodzinach najsłynniejszego komiksowego złoczyńcy w historii, niebezpieczna wyprawa za linię wroga pośród wojennego koszmaru - o tych filmowych doświadczeniach będziemy rozmawiać latami!

Właśnie dlatego w oscarowy poniedziałek 10 lutego zapraszamy do Multikina na ponowny (a być może dla niektórych pierwszy?) seans "Bożego ciała", "Jokera" oraz "1917". Te dzieła trzeba KONIECZNIE obejrzeć na wielkim ekranie! Taka okazja może się nie powtórzyć, dlatego... do zobaczenia w oscarowy poniedziałek!