Newsy

Ojciec Iron Mana powróci w sequelu "Kapitana Ameryki"

W sequelu "Kapitana Ameryki" ponownie pojawi się Howard Stark czyli ojciec Tony'ego Starka - Iron Mana.

Dominic Cooper, który wcielał się w tę postać w "Captain America: Pierwsze starcie" ujawnił, że nakręcił sceny ze swoim udziałem do sequela, zatytułowanego "Captain America: The Winter Soldier". Howard Stark pojawi się w nim w małej roli.

- Znowu włożyłem kostium - powiedział w rozmowie z Total Film. - Ale czy kazali mi go włożyć tylko dla żartu, nie wiem. To była dobra zabawa. Tym razem noszę bardzo fajne okulary.

Jeśli Howard Stark powróci, to najprawdopodobniej w retrospekcjach. Przypomnijmy, że "Captain America: The Winter Soldier" rozpoczyna się po wydarzeniach z "Avengers". Nasz superbohater próbuje się odnaleźć we współczesnym świecie i sprzymierza się z Czarną Wdową, by walczyć z potężnym i tajemniczym wrogiem we współczesnym Waszyngtonie.

Film reżyserują Anthony i Joe Russo. Scenariusz napisali Christopher Markus i Stephen McFeely. W głównej roli oczywiście Chris Evans, a partnerują mu Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Robert Redford (jako Agent Alexander Pierce, szef S.H.I.E.L.D.) Sebastian Stan, Anthony Mackie (jako Sam Wilson/Falcon), Cobie Smulders, Frank Grillo (jako Brock Rumlow), Georges St-Pierre (jako Georges Batroc), Hayley Atwell, Toby Jones, Emily VanCamp i Maximiliano Hernández.

Za zdjęcia odpowiada Trent Opalach, który do tej pory współpracował przy filmach "Dystrykt 9" oraz "Elizjum". Scenografią zajmie się Peter Wenham, a kostiumami Judianna Makovsky. Premiera filmu odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku.

[AK / Digital Spy]

News ze Stopklatki

Obrazek - stopklatka130.png

Captain America: pierwsze starcie

Captain America: pierwsze starcie

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 125 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ojciec Iron Mana powróci w sequelu "Kapitana Ameryki"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.