Newsy

Oferta repertuarowa dla szkół podstawowych i przedszkoli na kwiecień

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z licznymi propozycjami filmowymi dla uczniów Państwa szkół, które zagoszczą na ekranach naszych kin w kwietniu.

Dom

Czas trwania filmu:  94 min. (+ blok reklamowy)
Data premiery: 10 kwietnia
Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy I-VI)

FILM DOSTĘPNY W WERSJI 2D i 3D

Komedia animowana zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak ”Shrek” i ”Madagaskar”. Na Ziemię przybywa obca rasa chcąca ukryć się na naszej planecie przed swoimi śmiertelnymi wrogami. Kiedy jeden z Obcych o wdzięcznym imieniu Oh  przypadkowo powiadomi przeciwników o miejscu pobytu swojej rasy, będzie musiał wyruszyć w podróż, by naprawić swój błąd. W tej wyprawie będzie mu towarzyszyła wyjątkowo uparta kilkunastoletnia dziewczyna Tip, Wspólnie z nią będzie musiał  ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

 

Kopciuszek

Czas trwania filmu:  105 min. (+ blok reklamowy)
Data premiery: 13 marca
Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy IV-VI)

Najnowsza produkcja Disneya inspirowana klasyczną powieścią pod tym samym tytułem to dzieło nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. Zobaczymy w niej  jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem.

 

Asterix i Obelix: Osiedle bogów

Czas trwania filmu:  85 min. (+ blok reklamowy)
Data premiery: 27 lutego
Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy I-VI)

FILM DOSTĘPNY W WERSJI 2D i 3D

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”.  Asterix i Obelix robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

 

Fru!

Czas trwania filmu:  90 min. (+ blok reklamowy)
Data premiery:  6 marca
Docelowa grupa odbiorców: szkoła podstawowa (klasy I-VI)

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!

 

W sprawie dostępności poszczególnych tytułów i możliwości rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z  lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

KONTAKTY_DO_SPECJALISTOW_ds_REZERWACJI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shrek Forever

Shrek Forever

93 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Oferta repertuarowa dla szkół podstawowych i przedszkoli na kwiecień

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.