Newsy

Od 1 marca OBNIŻAMY ceny w Multikinie!

Sopot, Szczecin i Ursynów zapraszają.

Uwaga WSZYSCY Multikinomaniacy mieszkający w Warszawie, Szczecinie i Trójmieście! Mamy świetną informację - od 1 marca ceny w Waszym ulubionym kinie zostają OBNIŻONE! Szczecińskie Multikino oraz Multikino w Sopocie zaoferują swoim widzom cenę 15 złotych za bilet. Żadnych drobnych druczków i gwiazdek - po prostu 15 zł za seans przez cały tydzień. Multikino Ursynów także zaproponuje niższą cenę - 17 złotych za bilet na seanse od poniedziałku do czwartku i 19 złotych za bilet na seanse weekendowe (od piątku do niedzieli).

Kobiety mafii 2

Akcja cenowa idealnie łączy się ze świetnymi marcowymi premierami. Rodzime kinowe propozycje zachwycą wszystkich widzów. Miłośnicy komedii romantycznych wybiorą się na "Całe szczęście" z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem. Wielbiciele sensacji ruszą tłumnie na najnowszy film Władysława Pasikowskiego "Kurier", czyli prawdziwą opowieść o wojennym bohaterstwie Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Zadowoleni będą także ci, którzy uwielbiają chłodny dreszcz grozy i odważą się na mroczny seans "Ciemno, prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza.

Kobiety mafii 2

Rodzina do kina wybierze się na "Corgi, psiak królowej", czyli animowaną komedię o ukochanym piesku królowej Elżbiety. Rodzice chyba nawet bardziej niż dzieci będą chcieli obejrzeć najnowsze aktorskie wersje klasycznych animacji Disneya - na ekrany wejdą "Dumbo" o słoniku, który pragnął latać oraz "Aladyn". W roli niebieskiego dżina tym razem wystąpił Will Smith!

Kobiety mafii 2

Nieco starsi pewnie już zacierają ręce na myśl o tańszych seansach pełnych superbohaterskich emocji. Zaczynamy w Dzień Kobiet. 8 marca zadebiutuje "Kapitan Marvel", w której poznamy prawdopodobną wybawczynię Avengersów. Superdrużyna powróci za to w kwietniu wraz z premierą "Avengers: koniec gry". Czy pstryknięcie Thanosa da się odpstryknąć? Już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Multikina Ursynów, Szczecin oraz Sopot! Tańsze bilety od 15 do 19 złotych przez cały tydzień już od 1 marca!

Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2

Sensacyjny Od lat: 15 138 min

Więcej o filmie
Corgi - psiak Królowej

Corgi - psiak Królowej

Animowany Familijny Komedia Od lat: 7 85 min

Więcej o filmie
Kapitan Marvel

Kapitan Marvel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 124 min

Więcej o filmie
Całe szczęście

Całe szczęście

Komedia romantyczna Od lat: 13 109 min

Więcej o filmie
Kurier

Kurier

Sensacyjny Od lat: 12 114 min

Więcej o filmie
Ciemno, prawie noc

Ciemno, prawie noc

Thriller Kryminał Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry

Akcja Familijny Science-Fiction Od lat: 12 182 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Od 1 marca OBNIŻAMY ceny w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Michał

Michał

06.03.2019, 16:48:04

Oby nie tylko w marcu! Chcę bywać u Was stale i często. :-)

Iwonna

Iwonna

01.03.2019, 21:24:22

Witam, Bardzo mnie cieszy obniżka cen biletów ! :) Dzięki niej będę mogła częściej bywać na seansach filmowych w dowolny dzień tygodnia. Pozdrawiam, Iwonna