Newsy

Obniżamy ceny w RZESZOWIE!

Tańsze bilety dla każdego

Kinomani z Rzeszowa, wyostrzcie wzrok! Wasze Multikino obniżyło ceny biletów! Każdego dnia za bilet na dowolny seans zapłacicie teraz tylko 14,90 złotych. Nowy cennik nie ma ograniczeń, możecie wybrać każdy film - widowiskowy megahit albo kameralny dramat. Dopłata występuje tylko wtedy, gdy zdecydujecie się na na wybór formatu 3D. Nowe niższe ceny idealnie wpasowują się w bardzo bogaty repertuar naszego kina. Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy. 
 
Już w tym tygodniu na ekrany wróci Franz Maurer, bohater kultowych "Psów". Najnowsza część zatytułowana "Psy 3. W imię zasad" pokaże nam, jak dalej potoczyły się losy Franza, Nowego czy Wolfa. Swoje role powtórzą nie tylko Bogusław Linda, ale także Cezary Pazura i Artur Żmijewski. Wielbiciele ogromnych emocji nie mogą przegapić premiery "1917", widowiska wojennego w reżyserii Sama Mendesa, twórcy "Skyfall" i "Spectre". Całość została nakręcona za pomocą jednego ujęcia, co robi piorunujące wrażenie. 

Multikino to także świetne miejsce na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie! Familijne seanse to ogromna radość i cała masa dobrej zabawy! Ferie zimowe z pewnością staną się pretekstem do wielu kinowych eskapad. Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w "Urwisie" poznamy przygody psiego łobuza, a w "Tajnych i fajnych" wejdziemy do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin w tym tygodniu powróci także rozmawiający ze zwierzętami "Doktor Dolittle". W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. 

Na najlepsze seanse w najniższej cenie zapraszamy do rzeszowskiego Multikina!
Psy 3. W imię zasad

Psy 3. W imię zasad

Akcja Sensacyjny Od lat: 15 126 min

Więcej o filmie
1917

1917

Dramat Wojenny Od lat: 15 120 min

Więcej o filmie
Urwis

Urwis

Animowany Familijny Komedia 88 min

Więcej o filmie
Tajni i fajni

Tajni i fajni

Animowany Familijny Komedia

Więcej o filmie
Doktor Dolittle

Doktor Dolittle

Familijny Od lat: 7

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Obniżamy ceny w RZESZOWIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Edyta

Edyta

08.02.2020, 23:43:49

Ciekawe że bilety są po 14 ,50 A rezerwując bilety zapłaciłam 16,30. O co chodzi?

Aleksandra

Aleksandra

20.01.2020, 20:58:10

Do kiedy będzie trwać ta promocja?

Madalena

Madalena

16.01.2020, 21:45:42

Super pomysł! Proponuje wprowadzić go w Olsztynie ;)