Newsy

"Obcy: Przymierze": Powrót koszmaru

Już dzisiaj premiera najnowszej części kultowej sagi.

"Obcy: Przymierze" wylądował już w naszych kinach i wiemy, że narobi sporo zamieszania! Za najnowszą część odpowiedzialny jest Ridley Scott, twórca klasycznej pierwszej odsłony cyklu horrorów science-fiction. Tym razem obejrzymy wydarzenia sprzed kultowego "Ósmego pasażera Nostromo". Załoga statku "Przymierze" dociera na planetę Inżynierów, na której zastają... androida Davida (znanego widzom z "Prometeusza"). Biedni koloniści nie mają pojęcia, że trafili w sam środek koszmaru i już wkrótce przyjdzie im stanąć oko w oko z Obcym, najsłynniejszym kosmicznym monstrum kinematografii.
Z okazji premiery filmu "Obcy: Przymierze" przygotowaliśmy specjalny odcinek programu "TOP Multikino". Przedstawiamy w nim najlepsze momenty z poprzednich części. Dużo akcji, jeszcze więcej emocji i... kultowa odzywka Ripley do królowej Obcych. Ostrzegamy, będzie troszkę krwawo i strasznie! :)
"Obcy: Przymierze" czeka na widzów w kinach. Bilety na seanse można dostać w kinach sieci Multikino, przez naszą stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.