Newsy

Nowy "Superman" oczywiście w 3D

Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures ogłosiły, że najnowszy film o przygodach Supermana, "Człowiek ze stali", będzie prezentowany w kinach również w 3D. Wielkiej niespodzianki nie ma.

Film będzie pokazywany także w formatach 2D i IMAX. - Podjęliśmy wszelkie środki by upewnić się, że fabuła będzie najważniejsza a 3D ma być jedynie ulepszeniem - zapewnia reżyser Zack Snyder. Polska premiera filmu jest planowana równocześnie z amerykańską, na 14 czerwca 2013 roku. Clark Kent/Kal-El (Henry Cavill) jest dwudziestoparoletnim dziennikarzem, który czuje się wyobcowany za sprawą swoich niewyobrażalnych mocy. Przeniesiony lata temu na Ziemię z Kryptona - wysoko rozwiniętej, odległej planety - Clark boryka się z pytaniem "dlaczego tu jestem?".

Ukształtowany przez wartości przybranych rodziców Marthy (Diane Lane) i Jonathana Kentów (Kevin Costner) Clark odkrywa, że posiadanie ponadprzeciętnych możliwości oznacza konieczność podejmowania trudnych decyzji. W czasie, kiedy świat ma palącą potrzebę stabilizacji, pojawia się jeszcze większe zagrożenie. Clark musi stać się Człowiekiem ze Stali by chronić ludzi, których kocha i być latarnią nadziei - Supermanem.


AK / Movieweb

News ze Stopklatki

Obrazek - Stopklatka-WIECEJ_30.png

Supermarket

Supermarket

Thriller Od lat: 15 82 min

Więcej o filmie
Człowiek ze stali 3D

Człowiek ze stali 3D

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 143 min

Więcej o filmie
Człowiek ze stali

Człowiek ze stali

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 143 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nowy "Superman" oczywiście w 3D

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.