przejdz do multikina 
×
>>Nowości w Multikinie

Nowości w Multikinie

dodano: Piątek (31.05.2013)

W ten weekend na ekrany naszych kin wejdą m.in.: „W ciemność. Star Trek” i „Prawdziwa historia króla skandali”.

Akcja „W ciemność. Star Trek J.J. Abramsa („Star Trek”, „Mission: Impossible III”) zaczyna nabierać tempa wraz z powrotem statku kosmicznego U.S.S. Enterprise do bazy na Ziemi. Powodem tego jest zastanawiający incydent, który miał miejsce w galaktyce i powstrzymał Kapitana Kirka od wyruszenia w kolejną, pokojową misję badawczą. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in.: Chrisa Pine’a, Zachary’ego Quinto, Karla Urbana, Simona Pegga oraz Zoe Saldanę.

Historia Paula Raymonda (Steve Coogan) jest jak bajka. Chłopiec z robotniczej rodziny, który przyjeżdża do Londynu z kilkoma szylingami w ręku, chwilę potem zostaje okrzyknięty najbogatszym Brytyjczykiem (1992) i największym skandalistą XX wieku. „Prawdziwą historią króla skandali” Michaela Winterbottoma już zachwyca się prasa – jest „poruszający” (Empire), „olśniewający i perwersyjny” (Screen Daily), „widzów czeka prawdziwa uczta” (The Hollywood Reporter).

„Uciekinier z kolei to poruszająca opowieść Jeffa Nicholsa („Take Shelter”). Film miał swoją premierę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes, gdzie został entuzjastycznie przyjęty. W rolach głównych wystąpili: Matthew McConaughey, zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon oraz Sam Shepard. Dwóch nastoletnich chłopców spotyka mężczyznę (McConaughey), który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Zaintrygowani jego historią nastolatkowie decydują się mu pomóc.

4 czerwca natomiast zapraszamy na wyjątkową retransmisję baletu „Kopciuszek” w technologii High Definition oraz z przestrzennym dźwiękiem kinowym 5.1. Premierowe nagranie najnowszej odsłony „Kopciuszka” zrealizowano 26 grudnia 2012 roku w słynnym Teatrze Muzycznym w Amsterdamie. Za choreografię Holenderskiego Baletu Narodowego odpowiada uznany na całym świecie Christopher Wheeldon.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

  • W ciemność. Star Trek

    W ciemność. Star Trek

    • 12+
    31.05.2013 / Akcja / Science-Fiction / 143 min.

    Załoga U.S.S. Enterprise wraca z niebezpiecznej misji na Ziemię. Ale okazuje się, że to właśnie na naszej planecie kapitan Kirk (Chris Pine) i jego ekipa będzie musiała stawić czoła wrogowi najpotężniejszemu z potężnych. Tajemniczemu Johnowi...

Dodaj swój komentarz:

Komentarze :

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków