Newsy

„Nowe oblicze Greya”: Zaczynamy sprzedaż biletów!

Ana i Christian czekają…

Mamy już Nowy Rok, a 14 lutego jest coraz bliżej. Co to oznacza? Oczywiście kolejne przygody Any i Christiana! „Nowe oblicze Greya”, trzecia część zmysłowego romansu, wchodzi na ekrany 9 lutego. Wiemy, że już teraz chcecie zaplanować walentynkowy seans, dlatego rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na ten oczekiwany film!
Bilety na „Nowe oblicze Greya” zdobędziecie przez naszą stronę, w kasach biletowych w każdym Multikinie, używając aplikacji Multikino na iOS i Android oraz rozmawiając z naszym chatbotem za pośrednictwem Messengera.

„Nowe oblicze Greya” to trzecia część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Film na ekranach Multikina już od 9 lutego!
Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya

Melodramat Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Nowe oblicze Greya”: Zaczynamy sprzedaż biletów!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Krystyna

Krystyna

12.01.2018, 22:16:44

Czekam na ten film, ale myślałam, że będzie ENEMEF :P a tu niestety mamy się nacieszyć jedną częścią .... Przykre ------> Zapraszamy również na maraton https://multikino.pl/wydarzenia/maratony/noc-z-greyem [Multikino].