Newsy

Nowe ceny w Multikinie!

Zmiana cennika dotyczy Multikina w Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie Targówek

Skorzystaj z nowych cen w Multikinie i oglądaj filmy w niższej cenie! 

Od teraz masz okazję obejrzeć najgorętsze premiery, wziąć udział w pokazach przedpremierowych i nadrobić zaległości filmowe w supercenie! Nowe ceny w Multikinie dotyczą wszystkich bez ograniczeń!

Multikino Gdańsk – Gdańsk ma taniej!
Od teraz od poniedziałku do czwartku za bilet do Multikina Gdańsk zapłacisz 15 złotych. Złotówkę więcej (16 zł) wydasz za bilet weekendowy (piątek – niedziela).

Multikino Wrocław – Do kina by się szło!
Widzowie, którzy wybiorą się do Multikina we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, za dowolny seans z repertuaru zapłacą jedyne 15 zł. Nowa niższa cena obowiązuje przez cały tydzień.

Multikino Warszawa Targówek – nowe superceny
Bilet do Multikina Targówek od poniedziałku do czwartku kosztuje 17 złotych. Za bilet weekendowy (piątek – niedziela) zapłacisz 19 zł.

Multikino Katowice – Gryfne ceny w Katowicach!
Kinomaniacy, którzy zdecydują się na seans z repertuaru Multikina Katowice, zapłacą za bilet 15 zł. Nowe ceny obowiązują przez cały tydzień.

W przypadku seansów 3D - wybierając się do Multikina Gdańsk, Wrocław, Katowice i Warszawa Targówek - musisz doliczyć opłatę za okulary 3D.

Do końca roku w Multikinie pojawi się mnóstwo długo oczekiwanych przebojów kinowych, których nie możecie przegapić. Jednym z ważniejszych tytułów jest film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (premiera 15 grudnia). Od śmiechu po łzy przyprawią was polskie produkcje: „Listy do M3” (premiera 10 listopada), „Najlepszy” (premiera 17 listopada). Miłośnicy opowieści o superbohaterach z pewnością powinni wybrać się na „Ligę Sprawiedliwości” (premiera 17 listopada), a koneserzy kryminałów nie mogą przepuścić „Pierwszego śniegu” (premiera 13 października) czy „Morderstwa w Orient Expressie” (premiera 24 listopada). Najmłodsi widzowie przyjemnie spędzą czas podczas seansów „Jumanji” oraz „Paddington 2” (premiery 29 grudnia).
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nowe ceny w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.