Newsy

Nowa komedia Sławomira Kryńskiego

Trwają ostatnie prace postprodukcyjne nad filmem „Podejrzani zakochani”, najnowszą komedią Sławomira Kryńskiego, autora kinowych przebojów, które pokochała polska widownia – „To nie tak jak myślisz, kotku” i „Pokaż kotku, co masz w środku”.

O ich sukcesie zadecydowało ostre, brawurowe tempo opowieści oraz celowo przerysowane, zabawne postacie, jednak pełne psychologicznej wiarygodności. Jak mówi reżyser, nowy film to „ kryminalno-miłosna farsa hotelowa, oparta na dziwnych zbiegach okoliczności”. I dodaje: „To kino, które ma cieszyć ludzi, ale niepozbawione ambicji”. W rolach głównych zobaczymy Sonię Bohosiewicz, Bartka Kasprzykowskiego, Weronikę Książkiewicz i Rafała Królikowskiego. W rolach drugoplanowych pojawią się zaś m.in. Krzysztof Kiersznowski, Jerzy Szejbal, Rafał Rutkowski i Sławomir Orzechowski.


Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię – ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz i Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista.


„Podejrzani zakochani” w kinach od 25 stycznia.

Źródło: Forum Film

Podejrzani zakochani

Podejrzani zakochani

Komedia Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nowa komedia Sławomira Kryńskiego

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.