Newsy

NMF | NOC HORRORÓW w PIĄTEK 13!

Jesteście gotowi?

Skoro 13. dzień marca wypada w piątek, a w piątki są u nas maratony, to nie musieliśmy się długo zastanawiać. Zapraszamy wszystkich na kolejny NMF i kolejną odsłonę legendarnej Nocy Horrorów! Już w piątek 13 marca ponownie będziemy gościć u siebie wielbicieli mocnych wrażeń, dreszczyku emocji i przerażających scen. Kto się odważy, ten będzie bardzo zadowolony - zagramy cztery świetne filmy, w tym jeden, którego nie zobaczycie nigdzie indziej. 

Na początek przyjdzie pora na odrobinę meksykańskiego folkloru! Zaczniemy od filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony", czyli opowieści z uniwersum serii "Obecność", w której zmierzymy się z przerażającą Płaczącą Kobietą. Po tej solidnej dawce strachu przyjdzie pora na kolejną porcję grozy. "Brahms. The Boy 2" to druga część klimatycznego horroru, w którego centrum znajduje się upiorna lalka chłopca o porcelanowej twarzy. Szykujcie się na jump scare'y i plot twisty! Później przyjdzie pora na wysokobudżetowe i krwawe widowisko - "Doktor Sen", czyli kontynuacja "Lśnienia", pokaże nam dalsze losy małego Danny'ego Torrance'a. Mały Danny jest teraz dorosłym Danem, pije na umór (jak ojciec!) i użera się z duchami (jak ojciec!). Zjawy z hotelu Panorama nie odpuszczają tak łatwo... Na koniec przygotowaliśmy klasyczną opowieść o duchach. Ostatnim filmem, który pokażemy będzie "The Turning", paranormalny horror w młodej gwiazdorskiej obsadzie (Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince). To nowa wersja klasycznego dreszczowca "W kleszczach lęku" i opowieść o rodzeństwie, które podejrzewa, że w ich domu zagnieździły się duchy...

Noc Horrorów rozpoczynamy w piątek 13 marca od godziny 22:00, a kończymy bladym świtem. Bilety możecie kupować już teraz! Do zobaczenia w Multikinie... jeśli macie odwagę!

NMF: Noc Horrorów

NMF: Noc Horrorów

477 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do NMF | NOC HORRORÓW w PIĄTEK 13!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Katarzyna

Katarzyna

13.03.2020, 00:08:25

Jak dokonać zwrotu biletów zakupionych w KASIE BILETOWEJ? Na stronie internetowej nie ma takiej informacji.

Katarzyna

Katarzyna

12.03.2020, 23:44:32

Dlaczego nie można wpisać komentarza na temat zwrotu biletów skoro seans się nie odbędzie, a na stronie internetowej nie ma jasnego komunikatu jak to zrobić? Jakie to są słowa niedozwolone w takim zapytaniu?