Newsy

Nocny Maraton Filmowy | NOC HORRORÓW już 30 października!

Kinowe Halloween

Za oknem świat trochę straszy, więc ukojenie możecie znaleźć w kinie podczas... oglądania horrorów! Legendarna, kultowa, niepodrabiana i niepowtarzalna NOC HORRORÓW powraca do Multikina! Już w piątek 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Przygotowaliśmy dla Was cztery świetne filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!

Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejnym filmem będzie kolejna premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

Jedna noc. Cztery filmy. Niezliczone momenty strachu i terroru. Odważycie się przyjąć to wyzwanie? Jeśli tak, to zapraszamy Was do Multikina na NOC HORRORÓW już 30 października od 22:00. Wiemy że kochacie się bać... Do zobaczenia! 

NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

419 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nocny Maraton Filmowy | NOC HORRORÓW już 30 października!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.