Newsy

NMF | Maraton Antywalentynki vs Antybohaterowie już 14 lutego!

Precz z serduszkami

Tradycji stanie się zadość! Czas na kolejną porcję goryczki z okazji przesłodzonych Walentynek. Po raz kolejny zapraszamy kinomanów i nocnych marków na 14 lutego w wersji nieco... alternatywnej. Naszą propozycją jest oczywiście Nocny Maraton Filmowy! NMF: Maraton Antywalentynki vs Antybohaterowie to trzy produkcje z wyrazistymi bohaterami, przegiętymi akcjami i odrobiną mroku.
 
Już 14 lutego od 22:00 w ciągu jednej nocy obejrzycie trzy filmy, które na nowo piszą definicję szaleństwa. Zaczniemy od najnowszej premiery - "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn") to dalszy ciąg perypetii tytułowej (anty)bohaterki, w którą wciela się Margot Robbie. Harley rozstaje się z Jokerem i postanawia się uniezależnić. Poznaje bandę przebojowych kobiet i razem z nimi rusza na podbój Gotham. Ciekawe co na to Batman...? Po takiej dawce odjechanych akcji przyjdzie pora na nieco refleksji. Wielokrotnie nagradzany, zasilany fenomenalną rolą Joaquina Phoenixa "Joker" przerazi, zachwyci i poruszy każdego widza. A na koniec wrócimy do kolorów, absurdów, humoru i muzyki. "Legion Samobójców" to ponowne spotkanie z Margot Robbie w roli Harley Quinn. Na ekranie ponownie pojawi się także Joker, ale tym razem w interpretacji Jareda Leto. Ten film z hukiem zakończy antywalentynkowy NMF!
 
NMF: Maraton Antywalentynki vs Antybohaterowie odbędzie się 14 lutego (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce. Cena biletu już od 26 złotych (a w cenie biletu oczywiście wielka dolewka)! Szczegóły znajdziecie na podstronie wydarzenia. Do zobaczenia w Multikinie!
NMF: ANTYWALENTYNKI VS. ANTYBOHATEROWIE

NMF: ANTYWALENTYNKI VS. ANTYBOHATEROWIE

410 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do NMF | Maraton Antywalentynki vs Antybohaterowie już 14 lutego!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.