Newsy

"(Nie)znajomi" | Zobacz na pokazie PRZEDPREMIEROWYM!

Świetna komedia w doborowej obsadzie.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, prawda? Tak samo pomyśleli polscy producenci i zrealizowali "(Nie)znajomych", doskonałą polską wersję włoskiego hitu. Co ciekawe w obu filmach w rolę gospodyni wcieliła się polska aktorka Kasia Smutniak. Historia jest banalnie prosta - podczas pewnego wieczoru grupa przyjaciół odblokowuje swoje telefony i postanawia nie mieć żadnych tajemnic przed innymi. Każdy jest pewny siebie i uważa, że nie ma nic do ukrycia. A jednak szybko okazuje się, że każdy ma sporo za uszami!
"(Nie)znajomi" to świetna rozrywka dla wielbicieli inteligentnej komedii. Dla wszystkich miłośników rodzimego kina mamy świetną wiadomość - film pokażemy podczas specjalnych pokazów przedpremierowych już w najbliższy weekend w 20 kinach sieci Multikino!

W sobotę i niedzielę 21 oraz 22 września przedpremierowi "(Nie)znajomi" odwiedzą Multikino w Rzeszowie, Lublinie, Gdańsku, Olsztynie, warszawskim Targówku oraz Ursynowie, Szczecinie, wrocławskim Pasażu,  Zabrzu, Kielcach, Krakowie i Bydgoszczy.

W sobotę 21 września film pokażemy w warszawskich Złotych Tarasach, Katowicach, Łodzi, poznańskim Starym Browarze, Radomiu oraz w Elblągu.

W niedzielę 22 września pokazy "(Nie)znajomych" odbędą się w Poznaniu oraz Włocławku.

(Nie)znajomi

(Nie)znajomi

Komedia Dramat Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "(Nie)znajomi" | Zobacz na pokazie PRZEDPREMIEROWYM!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.