Newsy

(Nie)znajomi: Kogo zobaczymy na ekranie?

Gdy światło dzienne ujrzała włoska produkcja “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, publiczność i krytycy byli zachwyceni.

Pełna humoru i dramatycznych zwrotów akcji opowieść podbiła serca. A nawet skłoniła do refleksji! Teraz polscy widzowie mają szansę zobaczyć rodzimą wersję filmu, do tego w świetnej obsadzie!

Zdolne i piękne

W (Nie)znajomych zobaczymy jedne z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek! Aleksandra Domańska, którą mogliśmy oglądać m.in. w “Drogówce” i “Volcie”, ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Regularnie grywa w teatrze, a niedawno wraz z bratem zwyciężyła w programie “Ameryka Express”. W (Nie)znajomych gra Olę – to właśnie ona proponuje znajomym, aby przez resztę wieczoru czytać na głos SMS-y, a rozmowy przeprowadzać w trybie głośnomówiącym.

Poza Aleksandrą, w filmie występuje także Maja Ostaszewska. Uwielbiana przez polską publiczność, jak zwykle emanuje niezwykłą energią! Aktorka ma na swoim koncie niezliczoną ilość występów w filmach, serialach i na deskach teatru. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętności łączenia w swojej grze elementów komediowych i dramatycznych, wzbudza wyjątkowo silne emocje w widzu!

Największą niespodzianką w przypadku polskiej wersji “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” jest obecność Kasi Smutniak. Aktorka zagrała także we włoskiej wersji. Utalentowana i piękna, nazywana bywa “młodszą siostrą Monici Bellucci”! Przez lata pracowała jako modelka, a jej zdjęcia ukazywały się w Vogue i Elle. Od kilkunastu lat możemy podziwiać ją na także w filmach i serialach. Niedawno wystąpiła u Paolo Sorrentino, którego “Wielkie Piękno” zostało w 2014 roku nagrodzone Oscarem.

Najlepsi z najlepszych

Poza paniami, widzowie będą oczywiście podziwiać grę aktorską uzdolnionych panów! Tomasz Kot, którego kreacje aktorskie kochają polscy widzowie, jak zwykle udowadnia, że należy do czołówki artystów scenicznych. Roztacza wokół siebie niezwykłą aurę, która z pewnością porwie niejednego! Nic dziwnego, że także poza naszym krajem, jest rozchwytywany! Dzięki występowi w “Zimnej Wojnie” pokochał go cały świat. Trzymamy kciuki, żeby jego kariera nadal się rozwijała. Może doczekamy się niedługo Oscara? Aktorski kwartet uzupełniają Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz oraz Michał Żurawski – a ich kreacje są niezwykle barwne i wiarygodne. Aktorstwo na najwyższym poziomie!

Wszystkim aktorom udało się stworzyć niezwykle sympatyczne postaci, co ułatwia widzom nawiązanie z nimi więzi. Razem z bohaterami przeżywamy wszystkie smutki i troski – śmiejemy się i płaczemy. Ich energia sprawia, że na sali tworzy się intymna atmosfera. Gwarantujemy, poczujesz się, jakbyś był z nimi na kolacji!

Kup bilet na (Nie)znajomych i sprawdź, jak wypadają polscy aktorzy! Czy nasza wersja dotrzymuje kroku włoskiej? Przekonaj się i koniecznie podziel opinią.

(Nie)znajomi

(Nie)znajomi

Komedia Dramat Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do (Nie)znajomi: Kogo zobaczymy na ekranie?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Mirosława

Mirosława

06.10.2019, 19:38:36

Nie wiem kto tak promuje ten dziwny nudny film. Jeśli ktoś widział oryginał - nie polecam. Teoretycznie wszystko się zgadza, świetni aktorzy itp. ale nikt się ani razu nie roześmiał, polska komedia musi być poważna. Więc rezultat jeden, mnie się chciało spać.