Newsy

"Niezgodna": Nadchodzi nowy Liam Hemsworth

29 latek Theo James zapowiada się na nowego Liama Hemswortha. James niebawem pojawi się na wielkim ekranie jako wytatuowany i tajemniczy Cztery w adaptacji bestsellerowej powieści Veronici Roth „Niezgodna”. Partnerująca mu Shailene Woodley już przyznała, że do przyjęcia roli namówiła ją Jennifer Lawrence. Może Theo tym bliżej do Liama…

James urodził się w Oxfordzie, ma greckie i szkockie korzenie. Poza filmem angażuje go muzyka – był wokalistą i gitarzystą londyńskiego bandu Shere Khan. Często powtarza, że zdaje sobie sprawę, że dostaje role dzięki temu, jak wygląda ale ma nadzieję, że je zatrzyma dzięki temu, jak gra. W wywiadzie dla jednego z amerykańskich magazynów mówi: Uważam, że aktorstwo to trudne wyzwanie ale i wielka przyjemność. To, co mnie przeraża, to fakt, że trzeba być na tylu imprezach, eventach, być czarującym, kreować się na indywiduum. Z natury nie jestem wielkim ekstrawertykiem, więc wywiady i cały blichtr związany z aktorstwem jak na razie bywają dla mnie wyzwaniem.

W „Niezgodnej” Theo James zagra Cztery – silnego, twardego psychicznie i emocjonalnie wycofanego lidera frakcji, do której trafia Tris. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Jako trener i instruktor staje się jednak dla Tris jej mentorem. 

Film w kinach pojawi się 4 kwietnia.

Reżyseria: Neil Burger („Jestem Bogiem”, „Iluzjonista”)
Obsada m.in.:
•         Shailene Woodley („Spadkobiercy”)
•         Theo James („Underworld: przebudzenie”, „Poznasz przystojnego bruneta”, Downtown Abbey”)
•         Kate Winslet („Rzeź”, „Droga do szczęścia”, „Lektor”, „Holiday”, „Titanic”)

 

Źródło: Rabbit Action

Niezgodna

Niezgodna

Akcja Science-Fiction Romans Od lat: 12 140 min

Więcej o filmie
Seria Niezgodna: Zbuntowana

Seria Niezgodna: Zbuntowana

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Niezgodna": Nadchodzi nowy Liam Hemsworth

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.