Newsy

„Nietykalni” na szczycie polskiego box office’u

Francuska komedia awansowała po drugim weekendzie wyświetlania z drugiej pozycji na pierwszą. Obejrzało ją już blisko 200 tysięcy widzów.

Jest to o tyle niezwykłe, że film nie jest komercyjną propozycją, został świetnie oceniony przez polską krytykę i – co najważniejsze – zbiera entuzjastyczne opinie publiczności. Wielu widzów „Nietykalnych” przychodzi ponownie do kin by obejrzeć film z całymi rodzinami.

Warto zwrócić uwagę na to, że „Nietykalni” mają najwyższą średnią na kopię w pierwszej dziesiątce box office’u, a także – są filmem dystrybuowanym na najmniejszej liczbie kopii spośród wszystkich, które znalazły się w czołówce tego rankingu. Ze względu na ogromną popularność „Nietykalnych” polski dystrybutor, firma Gutek Film, postanowił od najbliższego weekendu zwiększyć liczbę kopii do 86. „Nietykalni” opowiadają historię, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która uczyni ich... nietykalnymi! [opis dystrybutora]

Nietykalni

Nietykalni

Komedia Dramat Od lat: 15 112 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Nietykalni” na szczycie polskiego box office’u

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

MARTA

MARTA

07.05.2012, 20:20:16

cudo po prostu cudo ARCYDZIEŁO

KATE

KATE

28.04.2012, 14:33:53

FILM JEST FENOMENALNYYY!!!!!!