Newsy

"Nieracjonalny mężczyzna" przedpremierowo w Multikinie

8 sierpnia w pięciu wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmy Woody’ego Allena „Nieracjonalny Mężczyzna”.

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym „Blue Jasmine” i uwielbianym przez Polaków „Co nas kręci, co nas podnieca”. Fabuła „Nieracjonalnego mężczyzny” skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. „To jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat” – chwali The Hollywood Reporter. „Pełny humoru i trafnych obserwacji” (Collider). „Łączy w jedno doniosłość najlepszych dramatów i nieskrępowaną zabawę płynącą z najlepszych komedii Allena” (BBC). „I to działa!” podkreśla Vanityfair.

 

Przedpremierowe pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Kraków, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Pasaż, Zabrze.
W Zabrzu pokazy przedpremierowe odbędą się w sobotę 8 sierpnia oraz w niedzielę 9 sierpnia.

 

Nieracjonalny mężczyzna

Nieracjonalny mężczyzna

Komedia Dramat Od lat: 15 95 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Nieracjonalny mężczyzna" przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.