Newsy

„Niedobrani”, ale PRZEDPREMIEROWO

Świetna komedia na wiosnę

Seth Rogen + Charlize Theron = WNM? Kto by pomyślał! „Niedobrani” to komedia, na której dosłownie ryczałem ze śmiechu i polecam ją każdemu wielbicielowi dobrej kinowej zabawy. Nic dziwnego, skoro za całość wzięli się twórcy hitowej serii „Sąsiedzi”. To się po prostu nie mogło nie udać!

Rogen wciela się w dziennikarza politycznego, którego los przywiódł ku swojej dawnej miłości, a teraz sekretarz stanu USA. Wciela się w nią absolutnie zjawiskowa Charlize Theron, która w „Niedobranych” udowadnia, że ma niesamowity komediowy talent. Kilka pościgów, wiele pomyłek, tona żartów i solidny masaż brzucha gwarantowany. Wkrótce na Multikino.pl znajdzie się recenzja tego dzieła, ale jeśli nie możecie doczekać się seansu – nie dziwię się! – to już teraz zapraszam Was na pokazy przedpremierowe. Uwierzcie mi, naprawdę warto!

Sobota 4 maja: pokazy w Multikinie Jaworzno, Włocławek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy

niedziela 5 maja: pokaz w Multikinie Koszalin

sobota i niedziela 4 i 5 maja: pokazy w Multikinie Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

„Niedobrani” mają szansę stać się komedią roku! Tym bardziej nie możecie przegapić takiej okazji. Do zobaczenia w Multikinie!

Niedobrani

Niedobrani

Komedia Od lat: 15 125 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Niedobrani”, ale PRZEDPREMIEROWO

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.