Newsy

Nie czekaj na mały ekran, wielkie kino zobacz w Multikinie!

Julia Wieniawa i Mariusz Drężek, to tylko dwie z wielu gwiazd, które zapraszają Was do powrotu do Multikina. Będziecie mogli zobaczyć aktorów w zabawnym spocie, nawiązującym do scen z komedii gangsterskiej „Nie cudzołóż i nie kradnij”.  

W spocie, który od 4 listopada będzie promował film „Nie cudzołóż i nie kradnij” Sandra spowiada się z oglądania filmów na streamingu razem z kolegą. Okazuje się, że to czego potrzebuje to prawdziwe emocje i przeżycie czegoś wyjątkowego. Ratunkiem dla niej może być tylko Multikino. 

Spot został zrealizowane w związku ze zbliżającą się premierą reżyserskiego debiutu Mariusza Kuczewskiego, który zdobył uznanie jako scenarzysta, m. in. serii „Listy do M.” oraz „Underdoga”. W filmie zobaczycie w nim Julię Wieniawę jako nierządnicę w stroju anioła, Mateusza Banasiuka jako niewiernego męża Aleksandry Popławskiej, Cezarego Pazurę jako sutenera rodem z Dzikiego Zachodu oraz Bartka Firleta i Sebastiana Stankiewicza jako groteskowych, ale groźnych gangsterów. W filmie nikt nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg.

Za kreację i produkcję spotów odpowiada DreamLake sp. z o.o.. Twórcami kampanii są: Mariusz Kuczewski, Magdalena Kuczewska, Marcin Gwarda (Studio Reflektor), Ivana Mandes, Emilia Tomczak-Stosiak, Marcin Mackowicz, Łukasz Ziółek, MX35 Camera Rental i LIGHTHOUSE Guru.

Gwiazdy „Nie cudzołóż i nie kradnij” zapraszają do Multikina od 18 listopada!